Pussycat Dolls: Jessica Sutta, Kimberly Wyatt, Nicole Scherzinger, Ashley Roberts, Carmit BacharFoto: VIDA PRESS
Ohtuleht.ee 2. detsember 2019 11:04
Üle kümne aasta jälle kokku tulnud Pussycat Dolls esines Briti superstaarisaates "X Factor", kuid mitte kõik polnud sekspommide naasmisega rahul. Ansambli peale on esitatud üle 400 ametliku kaebuse.

"Häbiväärne spektaakel," kurjustab üks Twitteri kasutaja, kellele ei meeldinud napis rõivas näitsikute hööritamine, mis lõppes läbimärjaks saamisega. "Enne õhtust aega, lapsed vaatasid! Nende ülemäära paljastavad ja täiesti kohatud "kostüümid" ja sadomasostiilis tantsuliigutused oleksid kenasti passinud pornokanalisse!"

Daily Maili teatel esitas neidudebänd popurrii oma kuulsamatest lauludest ning tutvustas siis oma uut laulu "React". Teisedki sotsmeediakommentaatorid avaldasid arvamust, et lauljannad kuuluvad pigem stripiklubisse kui peresaatesse. "See ei anna tüdrukutele head eeskuju."

Ansambli endine asutajaliige Kaya Jones lõhkas 2017. aastal pommi, paljastades viimaks, miks ta oli 2005 bändist lahkunud. Jones pidi enda sõnul nii palju läbi elama, et oli valmis loobuma 13 miljoni dollari suurusest lepingust ja unistuste ametist, kirjutas toona veebiväljaanne E!. "Ma polnud mitte tüdrukutebändis, vaid prostitutsioonivõrgustikus. Me laulsime ja olime kuulsad samal ajal, kui meie omanikud teenisid raha,“ kirjutas Jones sotsiaalmeedias.

Tema sõnul tuli olla osa meeskonnast. „See tähendab, et magada, kellega iganes nad soovivad,“ lisas Jones, et juhul kui sa sellega nõus ei olnud, ei olnud sinu kohta ka tundlikku materjali, mille abil hiljem sind maatasa teha. Kui aga olid ülemuste nõudmistega nõus ja sul pärast tekkis probleem näiteks narkootikumidega, sai kuulsate ärimeeste magatamist kasutada laimuna sinu vastu.

Ansambli teised liikmed eitasid Jonesi väiteid kategooriliselt.