Inimesed

„Eesti laulule“ neli lugu kirjutanud Karl-Ander Reismann: minu eesmärk on noorte ja andekate artistide aitamine (5)

Keit Paju, 1. detsember 2019, 07:00
Armastab hästi tehtud popmuusikat: Karl-Anderi muusikafilosoofia on kasutada võimalikult palju akustilisi pille. Tema enda süda kuulub kitarrile, mida ta muusikakoolis seitse aastat õppis.Foto: Martin Ahven
“Eesti laulule” neli poolfinaali jõudnud lugu produtseerinud ja artistidega koos kirjutanud muusikaprodutsent Karl-Ander Reismann (26) võtab meid vastu oma uues kolmetoalises kesklinna korteris, millest laiub imeline vaade vanalinnale ja sadamale. Kuigi paljudele on Reismann ilmselt täiesti tundmatu nimi, on noormehe näol tegu muusikuga, kelle väikesest kodustuudiost võib vabalt sündida järgmine Eesti eurolaul.

Tänavu võistleb “Eesti laulul” neli Reismanni produtseeritud laulu, mida esitavad Shira, Inger, Rasmus Rändvee ja Stefan. Noormees nendib, et tema arvates sobiks Eurovisioni suurele lavale kõik neli lugu, oma lemmikut ta nende seast välja ei too, kuna kõik on väga tugevad artistid. Eelmise aasta “Eesti laulul” oli võistlustules kolm Reismanni laulu: Sissi “Strong”, Ingeri “Coming Home” ning Stefani “Without You”, mis kõik ka finaali jõudsid.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

30. november 2019, 21:37
KUULA JA VAATA | „Eesti laulu“ võistluslood ja muusikavideod on väljas!
30. november 2019, 11:10
Eurofännid ootavad enim Laura „Eesti laulu“ pala
14. november 2019, 14:59
„EESTI LAUL“ | Rasmus Rändvee: omavahel peaksid võistlema artistid, mitte kellegi rahakoti paksus
14. november 2019, 11:59
„EESTI LAUL“ | Poolfinalist Stefan: otsus osaleda tuli reaalselt viimasel sekundil!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee