Inimesed

KUULUS VÕI KUMMALINE? Triin Lellep: laulja ise otsustab, kas ta on ooperilaulja! 

Jaanika Vilipo, 28. november 2019 00:01
Foto: Kalev Lilleorg

Möödunud nädalal säras Kroonika esikaanel Pariisis elav eestlanna Triin Lellep, keda ajakiri tutvustas kui Eesti oma Sarah Brightmani: primadonna, kes on läbimurde ootel. Eilne Eesti Ekspress pani aga küsimuse alla tema ooperilaulja tiitli ja mitmed faktid, mida Lellep on meediakanalitele öelnud. Kas tõesti on tegu tähelepanunäljas valetajaga, kelle ümber olev kullapuru on kõigest kassikuld?

Aastaid Pariisis lauljakarjäärile elu sisse puhunud Lellep figureeris teisteski meediakanalites – Tartu Postimehes, Arteris, Elmari raadio hommikuprogrammis, ETV saates „Hommik Anuga“ ning TV3 saates „Kaks kanget LIVE“ –, kus ta rääkis säravalt enda elust Prantsusmaal.

Esimest korda võis Tartus sündinud ja seal üles kasvanud Lellepist lugeda 2014. aastal LPst, mille peatoimetaja Ingrid Veidenberg usutles Pariisis elavat eestlannat – metsosopranit, kes sattus õnnelike juhuste tõttu ooperitähtede agendiks suurtele ooperiteatritele. „See juhtus Soome tenori Kalle Kanttila kaasabil, kes otsis oma agentuuri International Opera Artists nutikat assistenti. Kanttila agentuuri staarid laulavad nii La Scalas kui ka Metropolitan Operas. Pole ju midagi sobivamat, kui agendiks on inimene, kes oskab ise ooperit laulda ja tunneb seda kunsti seestpoolt,“ rääkis Lellep LP-le antud intervjuus.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

26.06.2020
Triin Lellep: mulle meeldib mõelda, et inimesed muret­sevad mu tervise pärast, mitte ei pööra mu kõhnusele tähele­panu õelutsemiseks
10.06.2020
TV3 VIDEO | Skandaalne laulja Triin Lellep: mind huvitab järjest vähem, mida inimesed räägivad!
26.11.2019
BLUFF! „Primadonna“ Triin Lellep on ooperiteatri lavadel olnud vaid kaks korda
23.11.2019
TOHOH! David Pärnametsa seob pikk ja tähendusrikas suhe ka ühe teise ooperilauljaga

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee