Tele

Ohtlik, aga põnev! Elisa Kolk avaldas, kes ta tahaks olla siis, kui ei tegeleks muusikaga (4)

Televeeb, 27. november 2019 09:58
Elisa KolkFoto: STANISLAV MOSHKOV
Kanal 2 saates „Õhtu!“ käis külas Los Angeleses elav Elisa Kolk, kes rääkis, millega Ameerikas tegeleb ja avaldas põneva elukutse, mille peale ta mõelnud on.

Kolk tegi oma viimases loos koostööd vokaaliprodutsendiga, kes on koos töötanud ka selliste suurnimedega nagu Beyoncé ja Justin Bieber. „Mul on Los Angeleses välja kujunenud tiim inimestest, kes mind aitavad ja kellega koos ma asju teen. Kõik on omavahel ühenduses,“ räägib ta, kuidas nende teed ristusid.

„Olen tegelenud palju eneseotsimisega ja minus on toimunud palju muutusi. Olen enda jaoks hästi palju leidnud ja kohapeal olen teinud ainult kaks lugu. Praegu on aga selline periood, kus teen hästi palju muusikat ja proovin olla stuudios nii palju kui võimalik,“ lausub lauljatar, et tegeleb hetkel uue albumi salvestamisega.

Muu hulgas avaldas Elisa saates, kes ta oleks siis, kui muusikaga ei tegeleks. „Oleksin ilmselt kriminaaluurija. See on hästi ootamatu. Ühel hetkel taipasin, et ka see oleks mingi suund minu elus.“

Samal teemal

17.04.2020
Elisa Kolk suhtest Indrek Rahumaaga: kui silmast silma kohtusime, tundsime kohe väga tugevat tõmmet
29.11.2019
Näosaatega liitub Ameerikas nime tegev Elisa Kolk
20.09.2019
Kas kõlakad Elisa Kolgi ja Indrek Rahumaa suhtest vastavad tõesti tõele? Paar poseerib koos lauljanna Instagramis
22.03.2019
Suhete sasipundar! Sahistatakse Elisa Kolgi ja Heti Tulve endise elukaaslase Indrek Rahumaa suhtest, kuigi Kolk on suhtes Vahur Valgmaaga