Inimesed

Räppar võttis taas tütre neitsinaha teemal sõna (2)

Ohtuleht.ee, 26. november 2019 15:00
Clifford Harris juunior ehk T. I. Foto: AP/Scanpix
USA räpitäht T. I. tekitas novembri algul skandaali, rääkides podcast'is "Ladies Like Us", et viib oma vanima tütre regulaarselt günekoloogilisse kontrolli - ikka selleks, et veenduda, et too on endiselt neitsi. Nüüd kommenteeris laialdaselt kritiseeritud artist skandaali esimest korda. 

Kuue lapse isa T. I. väitis nüüd Jada Pinkett Smithi netisaates "Red Table Talk", et tema sõnadest puhuti üles "väärnarratiiv" ja tühi sensatsioon. Teisalt ei lükanud räppar juttu süütuse kontrollist tagasi. Ka räppari abikaasa Tameka "Tiny" Cottle tunnistas Smithi saates, et nüüdseks 18aastane Deyjah - kes pole Tiny enese lihane tütar  - oli günekoloogilisele läbivaatusele viidud, "kui ta oli 15 või 16". Seepeale lisas T.I.: "Ma pole kunagi öelnud, et seda praegu, kus ta 18aastane on, tehakse." Ometi oli ta varasemas podcast'is kuulutanud: praeguse seisuga on tütar neitsi.

Samal teemal

T.I. langes novembri algul üldsuse ja spetsialistide terava kriitika alla, kuna  sundis õrnas eas tüdrukut tarbetult minema günekoloogilisse kontrolli, mis võib olla hingeliselt väga traumeeriv. Liiatigi toonitasid eksperdid: neitsinahk võib rebeneda ka näiteks sportimisel.

Nüüd möönab T.I., et poleks ehk pidanud tütrest nii intiimseid seiku avalikkuse ette paiskama. Ta on tüdrukult vabandust palunud. T.I. lisas, et ta ei viinud Deyjah't naistearsti juurde üksi, vaid kaasas olnud ka tüdruku ema, R&B-laulja Ms Niko.  Kuid räpistaar usub endiselt, et käitus õigesti. "Mind kritiseeritakse, sest olen oma [naispere] kaitsmiseks valmis kõigeks. Ja ma räägin räpastest-äkastest pontsakate sõrmedega poisikestest, kes tahavad sisse astuda, rüvetada ja hävitada selle pühaduse, mis mul on. See on füüsiline tung. See pole selle härrasmehe jaoks mingi tundeline ja romantiline kohtumine."

Saatejuht Jada Pinkett Smith ja tema ema, kes samuti salvestusel kohal oli, puhkesid siinkohal naerma, kuid kogusid end kärmelt. T. I. jätkas: "Sellega, mis on mulle elus kõige tähtsam, käin väga ettevaatlikult ümber. Ja ma ei saa aru, kuidas sellest võib nii valesti aru saada."

Samal teemal

02.03.2020
Mäletad räpparit, kes tütre süütust kontrollida lasi? Neiu pihtimus muudab selle loo veelgi röögatumaks
12.10.2019
Süütusekontrolli nõudva räppari tütar näitas isale koha kätte
07.10.2019
Räppar käib igal aastal günekoloogi juures teismelise tütre neitsinahka kontrollimas