Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: esmaspäev, 25. november 

Astroloog Maria Angel, 24. november 2019, 22:22
Foto: PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Varem läks kõik kuidagi libedamalt, aga nüüd nõuab rahaasjade ajamine pidevalt arvutamist ja mõtlemist. Võimalik, et pead uuesti oma nädala plaanid läbi mõtlema.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Hakkad pikemalt mõtlemata lahendama teiste inimeste probleeme. Kui oled aga end nendesse juba sisse elanud, märkad, et olukord on keerulisem, kui sa algul arvasid.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Tahaksid puhata, täna pole selleks aga lootustki. Siiski, kurtmiseks pole ju põhjust – sina ise oled see, kes on endale kõik need kohustused kanda võtnud.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Kõige parem on oma mõtteid teisele inimesele selgeks teha kirja teel. Lausutud sõnad lendavad tuulde ja ta ei mäleta pooli neist varsti enam nagunii, aga kirja saab üle lugeda.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Küllap tunned end õnnelikuna. Tegelikult ei pruugigi kõik just ideaalselt olla, aga oled sellisel lainel, et suudad kõike positiivset märgata.

Neitsi
23. august – 22. september

Sinult võidakse nõuannet paluda teemadel, millest sa midagi ei tea ega oskagi nõu anda. Ära siis üritagi muljet avaldada ja huupi targutada, see ei aita ei teisi ega sind.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Keegi tuleb sulle oma muret kurtma. Oled nii abivalmis ja vastuvõtlik, et ta jääb sinu juurde terveks päevaks ja sul jäävad pooled olulised asjad tegemata.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Sinu märgis liikuv Kuu teeb ridamisi harmoonilisi aspekte planeetidega, andes sulle küllaga võimalusi nii eneseteostuseks kui ka puhkamiseks ja mängimiseks.

Ambur
22. november – 21. detsember

Pead end tugevaks inimeseks. Seda sa kahtlemata oledki, aga kas sa siiski end mitte pisut üle ei hinda? Sa pole veel pooltega oma töödest valmiski saanud, kuid krahmad endale aina uusi ja uusi kohustusi.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Tasakaalukas hetk, mil sinuni jõudev info toetab su pikemaajalisi püüdlusi. Tähelepanu on eeskätt igapäevaste tööde valdkonda suunatud.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Oled küll oma seisukoha välja öelnud, kuid sinust ei taheta aru saada, sind ei jäeta ikka veel rahule. Pead kuidagi tüütutest tüüpidest vabanema, aga ära tee seda nii, et annad katteta lubadusi.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Kipud elama pigem fantaasiates kui reaalses maailmas ja see ei vii sind tegelikkuses kohe üldse edasi. Oled tunnetega omajagu puntras.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Ambur! Algaval isiklikul aastaringil on sul kuhjaga tegutsemislusti. Rahaasjade ajamisel on esmatähtis oskus sõbralikult ja meeldivalt suhelda. Kui seda suudad, tekivad kasulikud tutvused justkui iseenesest, üks samm viib teiseni. Ära keela endale romantikat, ka kiiretel aegadel leia hetki, et koos kallimaga olla ja mõnuleda.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee