Saskia Alusalu.Foto: USA TODAY Sports/Scanpix
Talisport
24. november 2019, 18:18

POLE PAHA! Olümpia neljas naine Alusalu tegi MK-etapi finaalis korraliku sõidu (5)

Poolas jätkuval kiiruisutamise MK-etapil saavutas Marten Liiv 500 m B-grupis 25. koha, Saskia Alusalu pääses naiste ühisstardiga sõidus finaali.

Liiv kaotas kanadalasest võidumehele Alex Boisvert-Lacroix'le 1,05 sekundiga. Kokku lõpetas B-grupis sõidu 28 sportlast.

Alusalu tuli rajale ühisstardiga sõidu teises poolfinaalis. 25aastane eestlanna noppis kolm sprindipunkti ning sai ajaga 8.52,020 kaheksanda koha. Kiireim oli hollandlanna Irene Schouten, kes läbis distantsi 8.46,750ga.

Finaalis võitis samuti Schouten, edestades Ivanie Blondini (Kanada) ja Nana Takagit (Jaapan). Alusalu kogus ühe sprindipunkti ja oli 16 naise konkurentsis 11.