Inimesed

Baldwinid loodavad vaatamata raseduste katkemisele viienda lapse saada 

Toimetas Triin Tael, 22. november 2019, 13:48
Hilaria ja Alec Baldwin 21. novembril Ameerika loodusloomuseumi galal. Foto: AFP/Scanpix
Hollywoodi täht Alec Baldwin ja tema abikaasa Hilaria ilmusid neljapäeval südamevalu trotsides seltskonda: nelja lapse ema oli 12. novembril  teatanud sotsiaalmeedias oma raseduse katkemisest.

Hilaria (35) elas raseduse katkemise üle juba seitse kuud tagasi, kuid oli varsti taas lapseootel. Paraku selgus hiljutisel 20. nädala ultraheliuuringul, et nüüdne rasedus on peetunud.

Baldwinid osalesid neljapäeval New Yorgis Ameerika loodusloomuuseumi galal ja tõdesid, et viimased nädalad on olnud valusad. "Küll me saame veel lapse, lihtsalt mitte praegu," ütles Alec (61) telesaate "Extra" reporterile. Traagika on abielupaari veelgi lähendanud. "Kui oleksime lähedasemad, oleksin juba Hilaria külge kinni õmmeldud," viskas näitleja naljagi. 

Hilaria rääkis, et tunneb end nii füüsiliselt kui ka emotsionaalselt juba paremini. Sotsiaalmeediakommentaarides on talle väga palju toetust avaldatud. "Sellise uudise jagamine võib olla raske, aga kui kord juba jagad, tundub see reaalsem ja kui see on reaalsem, saad paraneda ... Tundsin ka, et ma pole üksi."

Baldwinite esmasündinu Carmen on kuuene. Neil on veel kolm poega: Rafael (4), Leonardo (3) ja Romeo (aasta ja kuus kuud)

Samal teemal

11. september 2020, 14:06
Hilaria Baldwin teatas oma viienda lapse nime
10. september 2020, 09:29
Alec Baldwini naine Hilaria sünnitas viienda lapse
27. aprill 2020, 14:06
Hilaria Baldwin näitab pärast kahe raseduse katkemist uhkelt kõhukest
7. aprill 2020, 12:54
Alec Baldwini naine ootab neli kuud pärast raseduse katkemist viiendat last

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee