Inimesed

TÕELINE KÄHKUKAS! Silvia Ilves: Paul tunneb nagu oleksin talle näkku sülitanud (53)

Katharina Toomemets, 22. november 2019 08:52
Muusikud Silvia Ilves ja Paul NeitsovFoto: Erki Pärnaku

Vaid paar nädalat tagasi pakatasid muusikud Silvia Ilves ja Paul Neitsov rõõmust, et ühise musitseerimise kaudu on nad teineteist ka eraelus leidnud. Nüüd annab Silvia sotsiaalmeedias teada, et kiirelt alanud kuum romanss on leidnud sama kiire lõpu.

"Ma ei saa Pauli lahkelt pakutud armastust vastu võtta. Paul kindlasti on kogu asjast teisel arvamusel, kes leiab, et olen ülekohtune," ütleb Silvia Õhtulehele. "Raiusin jah kalgilt praegu suhte Pauliga pooleks. Paul ütleb, et talle pole keegi nõnda näkku sülitanud." Hommikul Õhtulehega rääkides ütleb Silvia, et Paul hetkel magab ja ei tea ilmselt, et ta nii ka päriselt otsustas. "Ta arvas eile õhtul kindlasti, et see on lihtsalt neljas kord, kus mul tekivad kõhklused, nii-öelda hullumise moment."

"Ma arvan, et ta ei tea, mis tähendab olla minuga. Paul muidugi ütleb, et ta on minusuguseid näinud, aga ta pole kunagi suhtes olnud lastega naisega. Ma ei taha oma lastele uut kasuisa, kelleks ta paratamatult saab, kui kunagi koos hakkame elama," ütleb nelja lapse ema Silvia. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

05.03.2020
Ühise plaadi üllitanud Paul Neitsov ja Silvia Ilves: meie suhe ei olnud promotrikk!
04.02.2020
Silvia Ilves suhtest Paul Neitsoviga: mul pole kunagi olnud nii kehva voodipartnerit
31.01.2020
Paul Neitsov avameelitseb: kui olin 16aastane, algasid mul paanikahood
23.01.2020
Paul Neitsovi süda on taas võetud! Muusik naudib puhkust uue kaaslasega

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee