Inimesed

FOTOD | Helen Adamson päästis Balil hulkuva kassi: ta oli nii halvas seisus, et nutsin lohutamatult, kui ta leidsin (4)

Katharina Toomemets, 21. november 2019 11:00
Helen ja IngelFoto: Erakogu

„Loobun kasvõi ise mingitest asjadest, aga aitan looma, sest elu on palju rohkem väärt, kui mistahes rahasumma,“ räägib lauljatar Helen Adamson, kes puhkab praegu Bali saarel ja päästis seal ühe hulkuva kassi. Loomake nimega Ingel oleks Heleni sekkumiseta naise arvates ilmselt paari päeva pärast vikerkaare taha läinud.

 Helen räägib, et leidis kassi Balil oma elamiskoha lähedalt. Ta sõitis rolleritel sõpradega linna ja kassike oli lihtsalt keset teed. „Ta ei liikunud eest ära ja see on ilmselge näitaja, et kassil on midagi väga halvasti, kui ta ohu eest ära ei jõua liikuda – ta peab olema vigastatud või väga haige.“ Elamiskohta tagasi sõites Helen looma enam ei näinud. Õhtul kohtas ta kassi aga taas, mispeale otsustas naine linna kassitoitu ostma sõita. „Ostan alati kassipoegadele mõeldud toitu, sest see on kõrgema toiteväärtusega. Ingel aga süüa ei tahtnud, kuigi oli nõrk ja haige.“ Kui kass ei söö, on see samuti Heleni sõnul kindel märk, et loomal on midagi tõsist viga.

Vastu õhtut hakkas lauljatar helistama Bali loomakliinikutesse, kuid kõik olid suletud ja üks, mis veel oli avatud, enam patsiente vastu ei võtnud. Siis uuris ta kliinikutest ja loomadega tegelevast organisatsioonist, kas neil on vaba kassipuuri, millega loomakest transportida. „Mul jäi süda nii valutama, mõtlesin, et jumal teab, kus ta hommikuks on. Kliinik soovitas ta lihtsalt kasti panna. Lõikasin ühele kastile augud sisse ja läksin kassile järele.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

14.08.2020
Helen Adamson teismeea toitumishäirest: sõin veega immutatud vatti ja proovisin toitu välja oksendada
14.08.2020
Helen Adamson alustas pereteraapia õpinguid
12.08.2020
Laulja Helen Adamson avaldas pärast kolmeaastast pausi uue sensuaalse loo
11.06.2020
Helen Adamson: õpin iga päev, kuidas mitte langeda vanadesse mustritesse, kus ma olin kurb ja õnnetu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee