Inimesed

FOTOD | Helen Adamson päästis Balil hulkuva kassi: ta oli nii halvas seisus, et nutsin lohutamatult, kui ta leidsin (4)

Katharina Toomemets, 21. november 2019, 11:00
Helen ja IngelFoto: Erakogu

„Loobun kasvõi ise mingitest asjadest, aga aitan looma, sest elu on palju rohkem väärt, kui mistahes rahasumma,“ räägib lauljatar Helen Adamson, kes puhkab praegu Bali saarel ja päästis seal ühe hulkuva kassi. Loomake nimega Ingel oleks Heleni sekkumiseta naise arvates ilmselt paari päeva pärast vikerkaare taha läinud.

 Helen räägib, et leidis kassi Balil oma elamiskoha lähedalt. Ta sõitis rolleritel sõpradega linna ja kassike oli lihtsalt keset teed. „Ta ei liikunud eest ära ja see on ilmselge näitaja, et kassil on midagi väga halvasti, kui ta ohu eest ära ei jõua liikuda – ta peab olema vigastatud või väga haige.“ Elamiskohta tagasi sõites Helen looma enam ei näinud. Õhtul kohtas ta kassi aga taas, mispeale otsustas naine linna kassitoitu ostma sõita. „Ostan alati kassipoegadele mõeldud toitu, sest see on kõrgema toiteväärtusega. Ingel aga süüa ei tahtnud, kuigi oli nõrk ja haige.“ Kui kass ei söö, on see samuti Heleni sõnul kindel märk, et loomal on midagi tõsist viga.

Vastu õhtut hakkas lauljatar helistama Bali loomakliinikutesse, kuid kõik olid suletud ja üks, mis veel oli avatud, enam patsiente vastu ei võtnud. Siis uuris ta kliinikutest ja loomadega tegelevast organisatsioonist, kas neil on vaba kassipuuri, millega loomakest transportida. „Mul jäi süda nii valutama, mõtlesin, et jumal teab, kus ta hommikuks on. Kliinik soovitas ta lihtsalt kasti panna. Lõikasin ühele kastile augud sisse ja läksin kassile järele.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

30. oktoober 2019, 15:00
Ilus elu! Helen Adamson elab kuu aega Balil
12. juuli 2019, 07:57
Helen Adamson vallutab maailma!
29. mai 2019, 09:48
JÄRGMINE PEATUS | Helen Adamsoni eesmärk sel aastal: reisin iga kuu uude kohta!
26. oktoober 2018, 10:04
PEHME JA KARVANE | Helen Adamson: kassid on minu hingeloomad

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee