Inimesed

Näitleja ja muusik vajas arstiabi

Lauri Saatpalu purjus peaga lavale minekust: publiku ja kolleegide ees on piinlik! (63)

Katharina Toomemets, Jaanika Vilipo, 25. november 2019, 15:31
Lauri SaatpaluFoto: Heiko Kruusi

Eelmisel nädalal palus VAT Teater oma sotsiaalmeedialehel vabandust, et 19. novembri õhtul tuli katkestada Pärnus etendus „Südame sosin“. Põhjuseks see, et tüki ainus näitleja Lauri Saatpalu oli etendusel purjus! Nüüd on Saatpalu sellesama postituse all ka oma sõna sekka öelnud.

„Minu isiklikud vabandused oma ebaadekvaatse (ütleme otse välja: purjus käitumise) pärast! Nii publiku kui kolleegide ees on piinlik. Südamest ei vabanda, sest see oleks antud kontekstis juba absurdne. See näidend on kirjanduslik tekst, tegelikult usun mina ajusse ja päris meditsiini, mitte umbluusse ja nõid kikipukidesse! Ka ei looda ma mõistvale suhtumisele, sest kõik mõistavad nii kui nii. Mis siin veel loota? Kohtume saalis varem või veel varem! Mina olen siis adekvaatne, seda luban!“ kirjutab Saatpalu

„Vabandame siiralt oma eilse etenduse „Südame sosin“ Pärnu publiku ees, et olime sunnitud näitleja ebaadekvaatse käitumise tõttu etenduse katkestama. Sellist olukorda ei ole kunagi varem VAT Teatri ajaloos ette tulnud, aga seda piinlikum see on – inimeste asjatult raisatud aeg meie etendusele tulles on kõige hindamatum kaotus,“ kirjutas teater möödunud nädala kolmapäeval Facebookis. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

10. august 2018, 09:51
Lauri Saatpalu: ma väga vabandan oma käitumise pärast!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee