Foto: @thehappilyeva/Instagram
Toimetas Triin Tael 20. november 2019 10:25
Hollywoodi tähe Susan Sarandoni näitlejast tütar Eva Amurri teatas septembris rõõmusõnumit: tema ja endise jalgpalluri Kyle Martino pere täieneb kolmanda lapsega. Sestsaadik aga on "Californicationi" näitlejanna abielu karile jooksnud.

Amurri (34) andis reedel teada kaheksa aastat kestnud abielu lõppemisest. Eva ja Kyle'i esilaps Marlowe Mae on viiene, poeg Major James kolmene. Kevadel tuleb ilmale teine poeg.

"Oleme aja jooksul jõudnud järeldusele, et parim tee meie kui pere õnnele peab kulgema teises suunas," kirjutab näitlejatar. Tema sõnul nõudis sellele otsusele jõudmine pikka vaagimist ning katseid suhet parandada. 

Martino (38) avaldas nüüd sotsiaalmeedias foto oma väljakolimisest. "Paremat saatjaskonda ei saa tahtagi. Armastan teid nii väga ja jään alati meie ilusa pere isaks. Homme näeme!"

Amurri omakorda möönis Instagram Storys, et abikaasa lahkumine kodust oli valus. "Pole tähtis, kui head sõbrad te olete või kui "õige" see otsus on - lahutusprotsessis on hetki, mis on hingele tõeliselt muserdavad ning vastse peaaegu kolme lapse üksikema jaoks väga hirmuäratavad."

Elu läheb aga edasi: mõned tunnid tagasi avaldas Eva Instagramis foto lõbusast peost sõbrannade seltsis. "Ma pole veel tippvormis tagasi, aga tunnen, et mind armastatakse ja toetatakse väga, ning olen selle eest ülimalt tänulik."