Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: kolmapäev, 20. november 

Astroloog Maria Angel, 19. november 2019 22:22
Foto: PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Kui nüüd usin ja avatud oled, õnnestub saada väärtuslikke teadmisi ja kogemusi. Võimalik, et tekib soov õppima minna, kas ennast täiendada või sootuks uus eriala valida.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Kui tahad end maksma panna, siis seda sa suudad. Eeliseks konkurentide ees on sinu julgus riskida, võtta enda kanda ka raskeid ülesandeid.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Liigne enesekindlus ei tule kasuks. Võid küll tunda, et oled tugev ja tark ning liigud vääramatult valitud rada, aga ootamatused võivad su plaanid järsult segi lüüa.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Küllaltki raske on ennast kehtestada. Võimalik, et osutatakse puudustele, mida oled varem oma töös teinud. Mingid vanad vead saavad otsustavaks olukordades, kus uusi tööülesandeid jagatakse.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Keskendu eeskätt iseenda vajadustele. Et kuhugi poole liikuda, pead esmalt teadma, kuhu välja jõuda tahad. Oluline on seegi, et saaksid ise valida, kui kiiresti edasi minna.

Neitsi
23. august – 22. september

Juhul, kui teed vaimset tööd, oled sõiduvees – energiat on palju, mõte liigub kiirelt. Leiad vaistlikult üles õiged allikad, kust saada vajaminevat infot.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Asjad ei pruugi su plaanide kohaselt kulgeda, pead suutma toime tulla ootamatustega. Tempo on kiire, sul ei jää aega selleks, et vajalikul määral süveneda.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Hoia silmad ja kõrvad lahti. Info, mida sa edasiseks tegutsemiseks vajad, jõuab kuidagi iseenesest sinuni, aga pead olema valmis, et see ära tunda ja vastu võtta.

Ambur
22. november – 21. detsember

Peatähelepanu all on rahalise olukorraga seotud teemad. Su vajadused suurenevad, tunned muret, kas saad ja suudad ikka nii palju raha teenida, kui sul vaja on.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Aeg on huvitav, aga pingeline. Võimalikud on põnevad kohtumised ning suhete arengud. Sind tõmbab tugevalt vastassoo poole, eriti paeluvad tunduvad salapäraselt mõjuvad inimesed.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Sinu tegemiste ja otsuste kohta võidakse avalikult aru pärida, sul tuleb oma seisukohti kaitsta ja põhjendada. Kui keegi üritab sind rünnata, reageeri asjalikult ja väärikalt.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Mõtted tiirlevad armastatud inimese ümber, aga sul on vägagi keeruline teda mõista. Pole lihtne leida viisi, kuidas oleks õige temaga suhelda.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Skorpion! Uuel elu juhib sind tugev õiglustunne. Pead oma kohustuseks maailma parandada ja teisi aidata. Ära siiski topi end teiste asjadesse, kui su nõuannet palutud ei ole. Pead aru saama, et inimesed mõistavad maailma erinevalt. Sul võib vedada – satud õigel ajal õigesse kohta. Nii armu- kui tööasju õnnestub edukalt arendada.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee