Inimesed

SÜDAMEVALU: kuuenda lapse ootel näitleja tunnistab oma naise raseduse katkemist (1)

Toimetas Triin Tael, 19. november 2019, 09:56
Foto: @vanderjames/Instagram
Kunagine noortesarja "Dawson's Creek" täht James Van Der Beek teatas oktoobris rõõmusõnumit: tema ja ta abikaasa Kimberly saavad kuuenda lapse. Nüüd on James sunnitud tunnistama: rõõm oli ennatlik.

2010. aastal abiellunud paari pesamuna Gwendolyn sündis mullu juunis. Jamesil ja Kimberlyl on veel neli last: Olivia (9), Joshua (7), Annabel Leah (5) ja Emilia (3).

USA staaride tantsusaates võistlev Van Der Beek (42) teatas Kimberly raseduse katkemisest eilses poolfinaalis. Oma üleelamisest kirjutab ta ka Instagramis.

"Mu abikaasa Kimberly ja mina elasime üle iga lapseootel vanema kõige hullema õudusunenäo," pihtis James kaamera ees. "Me jäime lapsest ilma. See väike hingeke, keda me oma perre avasüli ootasime, läks otse teispoolsusesse," rääkis näitleja emotsionaalses videoklipis. Kimberly on varem üle elanud kolm nurisünnitust. 

James on oma lastele öelnud: ei või iial teada, milleks sellised asjad juhtuvad. "Sa tead vaid seda, et see muudab teid lähedasemaks, murrab teid lahti, avab südame, süvendab tänutunnet. See teeb sind inimlikumaks."

Kuigi Van Der Beek polnud kindel, kas ta esmaspäevaõhtuses saates ikka tantsib, otsustas ta võistelda oma naise nimel. Kimberly oli teda veennud saates jätkama. Oma liigutava fokstroti pühendas James abikaasale ning pühkis pärast tantsu pisaraid. "Kimberly, ma armastan sind. Aitäh, et mind tantsupõrandale sundisid. Aitäh sind kõige eest. Ma ei saa aru, kuidas sa selle kõigega hakkama saad. Viis last! Sa oled vapustav!"

Samal teemal

8. oktoober 2019, 12:49
James Van Der Beek saab kuuenda lapse
11. september 2018, 15:30
„Dawson's Creeki“ tähe naine elas üle kolm nurisünnitust

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee