Inimesed

Prints Andrew eitab seksi alaealisega. Miks teda siis ei usuta? (4)

Triin Tael, 19. november 2019, 00:01
ASITÕEND: Virginia Robertsil on oma kunagisest kohtumisest prints Andrew'ga ette näidata foto, kuid prints kahtlustab, et tegu on võltsinguga. Ta ei mäleta Virginiat üldse – ning Londonis ei käi ta eales ilma pintsakuta ringi. Foto: Capital Pictures / Scanpix

„Katastroof“ ja „autoavarii“ – selliseid sõnu kasutavad kommentaatorid, iseloomustades prints Andrew intervjuud oma nime puhastamiseks rängast süüdistusest. Elizabeth II keskmine poeg eitas kategooriliselt, et ta oli 2001. aasta märtsis maganud 17aastase Virginiaga. „Olen uhke selle gigantliku põhimõttega mehe üle,“ tunnustas printsi eksnaine Fergie tema vaprust kaamerate ees. Milles on siis küsimus?

Ameeriklanna Virginia Giuffre, kes neiupõlves kandis perekonnanime Roberts, on korduvalt väitnud, et prints seksis temaga, kui ta oli 17aastane. Virginia kinnitab end olevat olnud kurikuulsa Ameerika rahamehe, end hiljuti 66 aasta vanuselt vanglas kohtuprotsessi eel tapnud Jeffrey Epsteini seksiori. Ärituus pidas süüdistuste järgi alaealiste seksiorjade võrgustikku ja vahendas tüdrukuid oma sõpradele. 

Virginia väitel viis Epstein ta Londonis kokku oma sõbra prints Andrew'ga ning sundis tüdrukut temaga vahekorras olema. See juhtunud 10. märtsil 2001. Nad olevat käinud söömas, tantsinud Trampi-nimelises ööklubis ning läinud siis Epsteini endise sõbratari, Briti meediamoguli Robert Maxwelli Ghislaine'i koju, kus toimunud vahekord. Epstein olevat sundinud Virginiat Andrew'ga seksima veel kahel korral. Kõigil kolmel korral paistnud prints silma higistamise poolest. Toonasest kohtumisest on ameeriklannal ette näidata foto, kus Andrew palja nabaga tüdrukul piha ümbert kinni hoiab. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

25. november 2019, 13:45
Prints Andrew'd käperdamises süüdistav naine on valmis FBI-le tunnistusi andma
21. november 2019, 14:06
Prints Andrew’ skandaal annab valusa hoobi tema tütre pulmadele
21. november 2019, 10:13
Prints Andrew’ kõik 200 heategevusorganisatsiooni peavad uue patrooni otsima
20. november 2019, 20:01
Epsteini vana sõber prints Andrew loobub mõneks ajaks kuninglikest kohustustest

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee