KAS NELJAST SAAB KAKS? "Duubli" saatejuhid tutvustasid telesügise eel uhkelt oma uut stuudiot. Nüüdseks on saate peatoimetaja ja juht Keili Sükijainen lahkunud ning üsna pea läheb dekreeti teinegi saatejuht, Kadri Pikhof.Foto: Robin Roots
Keit Paju 18. november 2019 13:27
Eelmisel nädalal kirjutas Õhtuleht, et Keili Sükijainen lahkus TV3 saate “Duubel” peatoimetaja ning saatejuhi kohalt, kuna ei klappinud ülejäänud meeskonnaga. Jaanuaris lahkub saatest ka teine saatejuht, Kadri Pikhof, kuna temal sünnib veebruaris poeg. 

Kas see tähendab, et järgmisest aastast jätkab “Duubel” vaid kahe allesjäänud saatejuhi – Jürgen Pärnsalu ja Taavi Libega? Uurides TV3 programmijuhi Raimo Kummeri käest, mis plaanid neil “Duubli” saatejuhtidega on ning kas juba uute saatejuhtide otsingud käivad, vastas ta vaid: 

“Meil on kolm saatejuhti – Taavi Libe, Jürgen Pärnsalu ja Kadri Pikhof. Hetkel ei otsi.”

Sahistatud on ka seda, et uue saatejuhinga võib “Duubliga” liituda raadiohääl ning TV3-s Brigitte blogi pidav Brigitte Susanne Hunt. TV3 juht Priit Leito lükkas selle kõlaka aga ümber, öeldes, et Hunt ei ole uueks saatejuhiks planeeritud. 

Samal teemal

Kommentaarid  (21)

No miks.... 26. november 2019 09:30
Ainus, kes meeldiv oli, söödi välja, teised võiksid muud tegemist leida. Igav ja mõttetu saade, miks seda küll tehakse? Keili iseloom vaatajatele ei peegeldu, teda lihtsalt hea vaadata.
SK 19. november 2019 09:04
Arvamusele:Kas tõesti ei olnud Tallinna TV kallutatud LENK,MINGI NAINE JA UMMELAS.SEE Saade oli lihtsalt JUBE.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS