Üritused

VIDEO | Hard Rock Laager tegi tänavusest festivalist raju kokkuvõtte 

Toimetas Terttu Jazepov, 15. november 2019 10:14
Dark Funeral Hard Rock LaagrisFoto: Erlend Štaub
2019. aasta Hard Rock Laagrist on valminud vägev video, mis toidab kindlalt kõigi raskemuusikasõprade ootusärevust ja annab ka tulevastele külastajatele festivalimelust mõnusa ülevaate.

“Aasta pimedaimatele nädalatele sobib suurepäraselt vürtsiks tükike suve! Ja miski ei leevenda järgmise festivali igatsust paremini kui meenutus eelmisest korrast Hard Rock Laager 2019 aftermovie näol. Kui olid kohal, siis leia ennast! Kui tuled esmakordselt, siis jah - kohapeal on seda ägedust lausa mitu päeva järjest,” kommenteerib Hard Rock Laagri peakorraldaja Kaido Haavandi.

Samal teemal

Häid traditsioone au sees hoides astub ka tuleval festivalil kahe päeva jooksul kahel laval üles ei rohkem ega vähem kui 22 artisti. Esinejate nimekirja ehivad lisaks Eesti metal-bändide paremikule ka praegused ning tulevased tõsised tegijad piiri tagant.

Müstilise Uexküllide aadlisuguvõsa kalmistu ümbruse Vana-Vigalas vallutavad igal suvel tuhanded raskemuusikafännid. Hard Rock Laagri omanäolist nakatavat võlu kinnitab fakt, et festival on järjepidevalt kasvanud. Paarisaja muusikasõbra toel alustanud üritus on ajapikku muutunud tuhandete inimeste jaoks suve tippsündmuseks.

Aastate jooksul on Vana-Vigalas üles astunud sellised suurnimed nagu Carcass, Behemoth, Testament, Phil Anselmo, Lacuna Coil, Katatonia ja paljud teised.

Samal teemal

24.08.2019
LÄHEB ROKKIMISEKS! Hard Rock Laager kuulutas välja järgmise aasta festivali toimumiskuupäevad
30.05.2019
GALERII | Raskemuusikasõbrad nautisid Hard Rock Laagri teist päeva täiel rinnal
29.05.2019
GALERII | Hard Rock Laager ei näita teise päeva lõppedes veel väsimuse märke
29.05.2019
GALERII | Hard Rock Laagri esimene päev meelitas kohale tuhandeid muusikasõpru