Inimesed

Norra printsess ja tema biseksuaalne šamaan elasid eelmises elus koos (11)

Toimetas Triin Tael, 14. november 2019 16:00
Foto: @princessmarthalouise/Instagram
Ingliusku Norra printsess Märtha Louise on leidnud Los Angelese staaršamaani kujul elu armastuse: nad on veendunud, et elasid juba kunagi ammu-ammu Egiptuses koos. 

48aastane printsess ja temast neli aastat noorem biseksuaalne šamaan Durek kinnitasid oma armusuhet maikuus Instagramis. Kaks aastat varem oli Märtha Louise lahutanud oma kolme tütre isast Ari Behnist.

Samal teemal

Printsess ja Durek pole olnud kitsid oma õnne maailmaga jagamast – kuuenda põlve šamaan rääkis oma uut eneseabiraamatut "Spirit Hacking" reklaamides, et tema ja Märtha Louise elasid koos juba kunagises elus. "Mõnikord, kui oleme koos ja Märthale otsa vaatan, näen üht teist nägu. Ja tema minus niisamuti. Ma mäletan meid koos Egiptuses, ta oli mu kuninganna ja mina olin vaarao," seletas ta ajakirjale People.

Durek rääkis ka nende kohtumisest: neid oli kokku viinud ühine sõber. "Märtha astus sisse ja ütles: "Ma mäletan sind küll. Ma tean, kes sa oled,"" meenutas Durek. "Ja ma vastasin: "Jah, me teame teineteist juba väga ammusest ajast." See tuli mul lihtsalt suust välja!"

Märtha Louise ei lase end häirida kriitikutest, kes tema armulugu šamaaniga pahaks panevad. Ta nimetab Durekit oma kaksikleegiks ning kirjutas Instagramis, et mõistab tänu uuele kallimale: tingimusteta armastus on siiski olemas. 

Samal teemal

12.09.2020
Miks Norra printsess Märtha Louise karkude najal lonkab?
26.06.2020
TAAS LEIN NORRA ÕUKONNAS: suri kroonprintsessi kasuisa
05.06.2020
Printsess Märtha Louise saab tapmisähvardusi
26.12.2019
Norra printsessi endine abikaasa sooritas enesetapu