Inimesed

Näosaate staar Eleryn jagab oma edu nippe: „Petta annab paljude asjadega.“ (1)

Andra Nõlvak, 13. november 2019, 00:01
SÜNDINUD LAULMA: Nagu paljud väikesed tüdrukud, unistas Eleryn lauljaametist juba päris pisikese tirtsuna.Foto: Martin Ahven

 „Ma teadsin, et selline saade on tulemas, aga mul polnud kordagi tärganud peas sellist ideed, et päriselt võiks minna ja katsetada,“ sõnab „Su nägu kõlab varsti tuttavalt“ saate üks tugevamaid võistlejaid Eleryn Tiit, kes on viiest saatest võitnud neli. Ometi tundis ta alles päev enne katseid, et peab ankeedi täitma.

„Sõbrad tegid küll nalja, et Eleryn, sina pead kindlasti sinna minema, sest tahad ju kooli minna ja sul on seda 10 000 eurot vaja,“ naljatleb 23aastane neiu. Siiski ei läinud Eleryn Tiit saatesse mõttega raha jahtida. „Ühel hetkel tärkas päev enne katseid peas mõte, et ma täidan selle ankeedi ära ja vaatan, mis edasi saab. Ma isegi ei jõudnud casting'uks valmistuda, aga läksin kohale ja läks hästi,“ meenutab ta.

Saatesse pürgijatel tuli katsetel järele teha kahte Eesti artisti ning kahte välismaist, nii naisi kui ka mehi. „Mina tegin Brenda Leed, keda ka esimeses saates kehastasin, ja Helgi Sallot. Sellega oli aga naljakas lugu: võtsin selle samal hommikul, et teha midagi klassikalisemat, aga kui laulma hakkasin, ei mäletanud enam Sallo tämbrit ja tegin täiesti suvaliselt. Siis tegin Black Velvetit ja veel midagi, ei mäletagi enam,“ muigab ta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

19. märts 2020, 14:00
Näosaate osaleja Eleryn Tiit on Sri Lankal: koju reisimine on hetkel väga keeruline
16. detsember 2019, 10:44
Näosaate võitja Madis Arro juubeldab: „Supertunne on: pisarad tulid silma!“
16. detsember 2019, 08:35
ÕL VIDEO | Näosaates napilt teiseks jäänud Eleryn Tiit: võidurahata kooli minemata ei jää
12. detsember 2019, 00:01
Mis on näosaate edu valem?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee