Inimesed

Miljardäri naine: ma võin mustanahalisi n***riks kutsuda küll, Alicia Keys on mu sõber

Toimetas Greete Kõrvits, 8. november 2019 13:37

5 KOMMENTAARI

m
8. november 2019 15:28
meerikas ei tohi enam naisele naine öelda, sest see on seksistlik, sildistav ja solvav, nüüd tuleb neile öelda vagiinoameeriklane...
e
Eesti ei peaks iga jän.kide padulol.lusega kaasa minema/ 8. november 2019 14:28
Ne.eger jääb ne.egriks, sõltumata kuidas teda nimetada. Kas Pipi Pikksuka peaks nüüd kirjutama ümber, et minu isa on afroameeriklaste kuningas??? Lo.llpead täiega!
m
ma muidu arvan/ 8. november 2019 14:11
et kokake sai oma 15 min kuulsust kätte, aga tööd ta enam rikaste juures ei saa, sest kes teab, millisest sõnast ta järgmine kord avaliku skandaali teeb. see külvamis-lõikamise värk, eks ole.
a
arvestades, et/ 8. november 2019 14:08
teadlased on kindlaks teinud, et teatud rassi iq on oluliselt madalam, oli igati kohane ju üllatuda. üllatuksin isegi. samas nagu on valges rassis kõvasti keskmisest allpool olevaid inimesi, nii on mustas rassis kõvast keskmisest ülevalpool olijaid, ei midagi katastroofilist, lihtne rassiline jaotus. mina valgena küll ei solvu, et kollane rass on meist kõrgema iq-ga. mis seal solvuda on, indiviidina võin ju end arendada, milleks rassi nimel solvuda? aga madala iq-ga ei saa sellist vist aru?
v
Viisakas vormis võib küll/ 8. november 2019 13:58
Meie keeles eriti,kus sellel sõnal pole kunagi olnud muud tähendust,kui Aafrika päritolu inimene.Lääne keeleruum võiks sellele sõnale anda tagasi tema tähenduse ja väärikuse.Selle sõna läbi solvamine ja solvumine,ei ole intelligentne.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee