Inimesed

UUS KUUM MUUSIKUTEPAAR! Silvia Ilves: Paul Neitsov ei ole üldse selline mees, keda ma tavaliselt vaatan (5)

Katharina Toomemets, 5. november 2019, 17:41
HINGESUGULASED: „Teinekord tundub, nagu oleks Silvia eelmises elus olnud mina ja nagu mina oleks eelmises elus olnud Silvia,“ arutleb Paul Neitsov suhte üle Silvia Ilvesega.Foto: Erki Pärnaku

Kesk kõledat novembrit ja kurbi lahkuminekuteateid on ka hingesoojendavaid uudiseid: tšellist Silvia Ilvese süda tuksub nüüd üht takti kitarrist Paul Neitsoviga. „Asi on väga lihtne tegelikult. Noored inimesed, vabad, vallalised, ilusad ja andekad võivad kõike teha. Ma tahtsin Silviaga muusikaliselt koostööd teha, aga läks teisiti,“ räägib Paul, kuidas Silvia tuli, nägi ja võitis.

„Ma ei otsi endale viienda lapse isa, nagu paljud juba ehk arvavad. Olen otsustanud elada üks päev korraga, mitte nagu varem, et kui armun, siis hakkan suurt elu looma. Mul on piisavalt lapsi ka juba, nüüd saab hakata elama,“ ütleb Silvia (27), kel on varasematest suhetest neli poega.

„Paul ei ole tegelikult üldse selline mees, keda ma vaataks. Ta on minust aasta ja neli kuud noorem, heledapäine ja sinisilmne,“ ütleb Silvia, kes üldiselt vaatab tumedapäiseid ja endast vanemaid mehi. „Kui sain teada, kui vana Paul on, hakkasin naerma. Mõtlesin, et ta on 35aastane,“ sõnab Silvia. „See on minu puhul tavaline asi,“ kommenteerib Paul (25).

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

22. november 2019, 08:52
TÕELINE KÄHKUKAS! Silvia Ilves: Paul tunneb nagu oleksin talle näkku sülitanud
20. november 2019, 09:26
Silvia Ilves: ma tahan näha seda idiooti, kes üritab nelja lapsega ema ära võrgutada
14. november 2019, 14:18
INTIIMNE FOTOSESSIOON! Silvia Ilves ja Paul Neitsov jagavad aktifotosid värske paari magamistoast
3. juuli 2019, 09:45
Brigita Murutar purunenud suhtest: meie teele tuli hästi palju traumeerivaid sündmusi, mis jäid lahendamata ja kuhjusid

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee