Inimesed

UUS KUUM MUUSIKUTEPAAR! Silvia Ilves: Paul Neitsov ei ole üldse selline mees, keda ma tavaliselt vaatan (5)

Katharina Toomemets, 5. november 2019 17:41
HINGESUGULASED: „Teinekord tundub, nagu oleks Silvia eelmises elus olnud mina ja nagu mina oleks eelmises elus olnud Silvia,“ arutleb Paul Neitsov suhte üle Silvia Ilvesega.Foto: Erki Pärnaku

Kesk kõledat novembrit ja kurbi lahkuminekuteateid on ka hingesoojendavaid uudiseid: tšellist Silvia Ilvese süda tuksub nüüd üht takti kitarrist Paul Neitsoviga. „Asi on väga lihtne tegelikult. Noored inimesed, vabad, vallalised, ilusad ja andekad võivad kõike teha. Ma tahtsin Silviaga muusikaliselt koostööd teha, aga läks teisiti,“ räägib Paul, kuidas Silvia tuli, nägi ja võitis.

„Ma ei otsi endale viienda lapse isa, nagu paljud juba ehk arvavad. Olen otsustanud elada üks päev korraga, mitte nagu varem, et kui armun, siis hakkan suurt elu looma. Mul on piisavalt lapsi ka juba, nüüd saab hakata elama,“ ütleb Silvia (27), kel on varasematest suhetest neli poega.

„Paul ei ole tegelikult üldse selline mees, keda ma vaataks. Ta on minust aasta ja neli kuud noorem, heledapäine ja sinisilmne,“ ütleb Silvia, kes üldiselt vaatab tumedapäiseid ja endast vanemaid mehi. „Kui sain teada, kui vana Paul on, hakkasin naerma. Mõtlesin, et ta on 35aastane,“ sõnab Silvia. „See on minu puhul tavaline asi,“ kommenteerib Paul (25).

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

05.03.2020
Ühise plaadi üllitanud Paul Neitsov ja Silvia Ilves: meie suhe ei olnud promotrikk!
23.01.2020
Paul Neitsovi süda on taas võetud! Muusik naudib puhkust uue kaaslasega
01.01.2020
Silvia Ilves „Edekabeli“ paroodiast: minule oli see suur au ja üllatus, geniaalne!
02.12.2019
Tõeliselt segased lood! Silvia Ilves ja Paul Neitsov käivad kokku ja lahku

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee