Brigitte Susanne Hunt ja Ron NõmmFoto: Andra Nõlvak
Ohtuleht.ee 4. november 2019 20:10
Nädalavahetusel Ron Nõmmest lahku läinud Brigitte Susanne Hunt teatab Instagramis, et otsustas Ronile tema teo andestada.

"Sõbrad, me rääkisime Roniga ja ma annan talle andeks selle, mis juhtus. Palun ärge soovige või kirjutage tema kohta mitte midagi halba, sest ta ei ole halb inimene ja ta ei vääri ühe väga purjus peaga tembu eest sellist avalikku vihkamist," kirjutab Hunt.

"Ron annab omapoolse selgituse peagi meedias, kus ta selgitab juhtunu tagamaid. Ta on imeline inimene, kelle kõrval mul olid suurepärased 1,3 aastat. Me otsustasime ühiselt jääda lahku ja liikuda edasi, sest me oleme nii erinevad inimesed. Mul on kahju, et see kõik peab olema avalik, aga ma südamest soovin Ronile parimat ja me jääme temaga alati sõpradeks. I will always have his back," teatab Brigitte.

Hunt teatas laupäeval oma Instagrami story's, et Ron suudles reedel peol teist naist. "Ma üürin kiiremas korras omale korteri, kuhu ma kolin kohe ise sisse. Kõikidele, kes saatsid mulle videoid, see on tõsi, et minu endine peika Ron suudles tõepoolest peol teise naisega. See on tõsi, ma kinnitan seda. Ja ilmselgelt on see suhe läbi."

Paljud naise fännid kirjutasid hiljem tema viimase postituse kommentaarides, et Ron oli naist juba varasemalt petnud. "Kahju ikka, aga kas see polnud mitte juba ammu teada tõsiasi, et ta on petnud? Korduvalt käinud jutud läbi, mõni lihtsalt ei taha kuulata," kommenteeris Hundi Instagramijälgija Merylin neiu postituse all.