Inimesed

Heidikute printsess Billie Eilish riisus MTV Europe’i auhinnagalal koore

BILLIE EILISH: „Pean kandma suurt pluusi, et te mu tisside pärast ebamugavust ei tunneks!“ 

Triin Tael, 5. november 2019 00:01
UUE PÕLVKONNA IIDOL: Billie Eilish võib paista ülbe, kuid ta tahab olla oma fännide jaoks olemas. Väiksena tihkus ta nutta, sest tema iidolil Justin Bieberil polnud tema olemasolust aimugi. „Olen teadlikult see artist, kelle fänn ma oleksin tahtnud lapsepõlves olla.“Foto: VIDA PRESS

Pühapäevaõhtusel MTV Europe’i muusikaauhindade tseremoonial Hispaanias Sevillas tunnistati aasta uustulnukaks ja parima laulu esitajaks 17aastane Billie Eilish – XXI sajandi teismeliste angst’i kehastus. Seitsmele priisile nomineeritud Ariana Grande jäi sootuks tühjade pihkudega.

Kotakatest riietest ja räigest juuksevärvist tuntud Billie võidutses oma palaga „Bad Guy“, mis tunnistati aasta parimaks lauluks. Augustis debüütplaadi „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?“ välja andnud teinitäht tunnistati ka aasta uustulnukaks. Auhinnatseremoonial Billie küll ei osalenud, kuid saatis fännidele videotervituse. „Hei, MTV EMA, tahan teid väga tänada parima laulu auhinna võitmise eest, armastan teid!“ oli tema sõnum.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

21.11.2019
Grammy nominatsioonid: Tayloril on põhjust nutta, Billie’l tralli lüüa
04.11.2019
MTV Europe'i gala: Billie Eilishi supervõit ja Dua Lipa röögatu kostüüm
29.08.2019
Billie Eilish, Gaga, Miley ja teised staarid võitlevad USA naiste abordiõiguse eest

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee