Inimesed

URMAS REITELMANN: „Oleme muutunud munadeta ja mõttetuks sültjaks poliitkorrektseks massiks.“ (2)

Gerda Kordemets, 2. november 2019 00:01
LASEB AINULT MÄRKLAUA PIHTA: „Ma ei ole isegi jahimees ega suudaks looma lasta. Nüüd jälle koeraomanikuna on mul tärganud ehk lapsikki hoolimine loomade suhtes.“Foto: Tiina Kõrtsini

End mustavuntsilise šiki uudisteankruna 80ndatel eestlaste kodudesse ja südametesse kõnelnud Urmas Reitelmann (61) kadus kauboikapitalismi ajastul avalikkuse eest, et aastaid hiljem rahvuskonservatiivse ratsu sadulas taas uhkelt silmapiirile ilmuda. Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna ladvikusse tõusnud Reitelmann on vastastele silma ja hambu jäänud oma reljeefsete väljaütlemistega. Meedia vahendusel on tema endised, enamikus miskipärast „tundmatuks jääda soovivad“ sõbrad väitnud, et endine telemees on kardinaalselt muutunud.

Mõned su sõbrad väidavad, et oled muutunud mees. Aga võib-olla just ei ole, sest nõukogude ajal ütlesime me kõik „tibla“, „neeger“ ja veel sadu kordi hullemaid asju. Enam ei tohi. Miks? Need on ju ainult sõnad.

Mina ka ei tea, miks see on niimoodi läinud. Liiga hea elu on meil vist. Mõtleme ise endale lollakaid probleeme ja asume siis raevukalt neid lahendama.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

22.04.2020
65 AASTAT TELELEGENDI SÜNNIST! „Urmas Ott oli kõige ülbem inimene ja see oli tema trump!“
12.11.2019
Mihhail Lotman: Reitelmann on ebameeldiv inimene, aga erinevalt Loonest pole ta Eesti riigile ohuks
12.11.2019
KOALITSIOON PÜSIB: Reitelmann kinnitati ENPA delegatsiooni liikmeks
10.10.2019
Juhtkiri | Võimuliidu kõlbeline laostumine tagas Reitelmanni lähetamise

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee