Inimesed

Tallinna TV kuninganna Kristiina Võsu liigub Kanal 2 ekraanile: loodan, et saan vürtsi lisada (9)

Keit Paju, 1. november 2019 16:20
Saatejuht Kristiina VõsuFoto: Kanal 2
Septembri lõpus koondamisteate saanud Tallinna TV üks populaarsemaid saatejuhte Kristiina Võsu ei teadnud toona, mis temast edasi saab, kuid ta lootis, et jätkab karjääriga televisioonis. Nüüd saab ta jagada rõõmustavat uudist – tema uueks tööandjaks on Kanal 2.

"Mina ise ei ole ennast kuhugi pakkunud, aga mulle tegi pakkumise Eesti Messide juht Auris Rätsep, kellega ma olen varasemalt koostööd teinud, täpsemalt Grillfestist pooletunniseid toredaid saateid. Ma jäin talle positiivselt silma ja nii ta mind enda koosseisu kutsus," vastab Võsu küsimusele, kas pakkus ennast ise Kanal 2-le, või võeti temaga ise ühendust.

Samal teemal

Saade, mis on Kanal 2 ja Kanal 11 eetris kaks korda kuus alates 2019. aasta detsembrist, kannab pealkirja "Sööma!" ning see räägib kõigest, mis seotud toiduga.

"Kindlasti ei saa see olema kuiv toiduteemaline saade. Ma väga loodan, et ma saan endapoolset vürtsi ka sellele sisse panna, midagi minulikku, et see muutuks meelelahutuslikumaks. Kindlasti tuleb sinna muusikat, Eesti tuntud muusikud tulevad saatesse esinema," tutvustab Võsu oma uut saadet.

Tallinna TVs juhtis Võsu meelelahutuslikku saadet "Kas tohib?", kus ta käis tuntud inimestel külas, ja reisisaadet "Reporter Võsu seiklused". Naine nendib, et sooviks tulevikus nende saadetega jätkata, kuna need on talle väga armsad. 

"Eks see natukene ole hinge peal ikka, aga tuleb olukorraga rahul olla ja kindlasti olen rahul!" sõnab Võsu. Naine loodab, et tulevikus pakutakse tal Kanal 2s veel saateid, mida juhtida.

"Ma väga loodan. Tavaliselt millest ma olen unistanud, on ka täide läinud, aga ei saa ära sõnada! Kõigepealt alustan selle söögisaatega ja siis samm-sammult edasi!" ütleb ta.

Lisaks Võsule sai Tallinna Televisiooni endistest töötajatest Kanal 2s tööd teletohter Viktor Vassiljev, kes jätkab kanalis TTV legendaarse saatega "Tervisevõti", mis kannab nüüdsest uut nime "Teledoktor Viktor Vassiljev".

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee