Elina NechayevaFoto: Rauno Vahtre
Kroonika 1. november 2019 07:48
"Mina ise olen siiski alati olnud iseenda perenaine, keegi ei saa mind kontrollida. Mulle meeldib, kui hoolitakse, aga mina olen see, kes otsustab, kas ja millistes mõõtmetes võtta hoolt vastu või mitte," räägib lauljatar Elina Nechayeva Kroonikale antud intervjuus.

Elina kinnitab, et on praegu vaba ja vallaline ning kuigi suvel kirjutati, et tema uueks kallimaks on Kristjan Piilmann, siis sõprusest kaugemale see suhe ei arenenud. "Ausalt öeldes oli nii mõndagi toona meediasse lekkinud kirjelduses väär. Kristjan on väga galantne noormees, kellega oli huvitav suhelda, kuid millestki enamast ei saa siin rääkida."

Millised nõudmised Elinal aga ühele mehele on? "Peavad olema ühised huvid, tervislik eluviis, meesterahvas peab olema sportlik, vaba sellistest pahedest nagu alkoholi liigne tarvitamine ja suitsetamine. "

Refereeritud artikli täistekst Kroonikas. 

Samal teemal

Kommentaarid  (46)

ja veel sulle 22.22 2. november 2019 09:35
Sa ei saanud must päris hästi aru-tundmatu all mõtlesin seda, et kuidas Elinale Davidi käitumine üllatusena tuli?? Järelikult ei tundnud tüdruk oma kaaslast!! Said pihte ehk?
Sa 22.22 2. november 2019 09:22
räägid iseendale vastu! Kust sa tead, et neil polnud leivad ühes kapis? Pealegi, loe enne artikli pealkiri ilusti läbi(kui artiklit lugeda ei viitsinud) ja siis kommenteeri!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS