Inimesed

Vooglaiuga kohut käiv Märt Koik: tunnen, et oleme Varroga tegelikult väga sarnased (40)

Ohtuleht.ee, 31. oktoober 2019, 15:27
Märt KoikFoto: Aldo Luud
„Põhimõtteliselt on täna see päev, kus selgub, millist nalja võib Eestis teha,“ räägib Märt Koik, kes tegi saates „Ongi Koik“ nalja Varro Vooglaiu üle, kes otsustas seepeale mehe valeväidete esitamise eest kohtusse kaevata.

Märt ütles ühes oma saates, et Varro Vooglaid tundub nagu mees, kes mõtleb rohkem geiseksile kui geid ise. Idee selleks sai ta internetis ringelnud meemist, mille autoriks oli tegelikult Robin Juhkental. „Olen isegi Robini ees vabandanud, et ma ta nalja ära varastasin. Ta ütles, et pole midagi, aga loomulikult ta ütleb seda, sest tema ei pea kohtus käima.“

Koik on Õhtulehele tunnistanud, et oli ka ise noorena tulihingeliselt homode vastu. „Käisin ülikoolis. Nägin inimesi ja suhtlesin nendega,“ selgitab ta, mis tema vaateid muutis. „Olin veidi nagu Ruuben Kaalep – väga tõsiste väljaütlemistega oma klassis. See tuli sellest, et mul oli väike tutvusringkond ja silmaring oli väga kitsas,“ räägib Märt.

„Tunnen, et oleme Varroga tegelikult väga sarnased. Me mõlemad seisame mingisuguste ideoloogiate eest, mis on meile kallid, millesse me usume ja oleme valmis nende eest seisma,“ ütleb Koik.

Samal teemal

31. jaanuar 2020, 15:22
Märt Koik paneb satiirisaatele punkti: kolm hooaega on sellisele saatele täiesti sobiv pikkus
2. november 2019, 13:26
HOMMIKUSÖÖK STAARIGA | Näitleja Märt Koik võtab paljaks ja vabandab Varro Vooglaiu ees
31. oktoober 2019, 17:21
VARRO VAIET EI RAHULDATUD: kohus otsustas, et geiseksile mõtlemise lause on satiir
3. oktoober 2019, 21:06
Näitleja Märt Koik: me ei sallinud Kalju Komissaroviga teineteist üldse

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee