Jennifer LopezFoto: Reuters/Scanpix
Toimetas Triin Tael 30. oktoober 2019 10:29
Jennifer Lopez ja tema peigmees Alex Rodriguez saatsid Tennessee osariigis asuvale koolile terve aasta toiduvaru, sest neid oli pisarateni liigutanud ühe õpetaja Facebooki postitus.

Jacksboro algkooli õpetaja Brooke Goins rääkis, kuidas ta oli teada saanud, et üks tema õpilastest on pidevalt näljas. Poiss küsinud õpetajalt tunnis, millal tuleb tädi, kes tema seljakotti spagetikonservi paneb. "Ütlesin, et sel nädalal ilmselt mitte, sest see on lühike nädal," kirjutas Goins 2. oktoobri postituses. Laps tunnistanud, et tema kodus seda toitu pole, aga kui ta seda konservi koolist saab, siis "on mul kõhus hea soe tunne ja ma saan magada". Õpetajale tulnud seepeale pisarad silma. 

Jacksboro kooli õpetajad panid raha kokku, et poisile järgnevateks nädalateks toitu osta. Goinsi postitus pälvis kümnete tuhandete inimeste, sealhulgas Lopezi tähelepanu. Lauljanna kirjutab sotsmeedias, et ka teda ja Rodriguezt liigutas õpetajanna lugu südamepõhjani. Selgub, et kuulus paar on osanikeks toidufirmas Tiller & Hatch. Jennifer ja Alex teatasid videokõnes koolile, et saadavad neile aastase laadungi tervislikke roogi, et ükski laps nälga kannatama ei peaks.