Inimesed

Jennifer Lopez kinkis koolile aastase toiduvaru 

Toimetas Triin Tael, 30. oktoober 2019, 10:29
Jennifer LopezFoto: Reuters/Scanpix
Jennifer Lopez ja tema peigmees Alex Rodriguez saatsid Tennessee osariigis asuvale koolile terve aasta toiduvaru, sest neid oli pisarateni liigutanud ühe õpetaja Facebooki postitus.

Jacksboro algkooli õpetaja Brooke Goins rääkis, kuidas ta oli teada saanud, et üks tema õpilastest on pidevalt näljas. Poiss küsinud õpetajalt tunnis, millal tuleb tädi, kes tema seljakotti spagetikonservi paneb. "Ütlesin, et sel nädalal ilmselt mitte, sest see on lühike nädal," kirjutas Goins 2. oktoobri postituses. Laps tunnistanud, et tema kodus seda toitu pole, aga kui ta seda konservi koolist saab, siis "on mul kõhus hea soe tunne ja ma saan magada". Õpetajale tulnud seepeale pisarad silma. 

Jacksboro kooli õpetajad panid raha kokku, et poisile järgnevateks nädalateks toitu osta. Goinsi postitus pälvis kümnete tuhandete inimeste, sealhulgas Lopezi tähelepanu. Lauljanna kirjutab sotsmeedias, et ka teda ja Rodriguezt liigutas õpetajanna lugu südamepõhjani. Selgub, et kuulus paar on osanikeks toidufirmas Tiller & Hatch. Jennifer ja Alex teatasid videokõnes koolile, et saadavad neile aastase laadungi tervislikke roogi, et ükski laps nälga kannatama ei peaks. 

Samal teemal

27. september 2019, 09:31
Jennifer Lopez ja Shakira esinevad Super Bowli poolajal
22. september 2019, 15:00
Jennifer Lopezi stripparifilm keelati Malaisias ära
21. september 2019, 11:00
KUUM KLÕPS! Lopez kandis kurikuulsa Versace kleidi veelgi paljastavamat versiooni
16. september 2019, 15:15
50aastane Jennifer Lopez loodab lapsi juurde saada

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee