Inimesed

KOLETU PÕLENG: Schwarzenegger pages kodunt, „Terminaatori“ esikas jäi ära (3)

Toimetas Triin Tael, 29. oktoober 2019 12:00
Schwarzenegger 21. oktoobril Lõuna-Koreas oma uut filmi reklaamimas. Foto: AP/Scanpix
Californias märatsevate metsatulekahjude tõttu oli Arnold Schwarzenegger sunnitud oma kodust põgenema ning tema uue filmi "Terminaator: Sünge saatus" esilinastus jäeti ära.

Vahepeal California kubernerina tegutsenud 72aastane madinatäht kinnitas New York Posti teatel, et ta evakueeriti kell pool neli öösel ning on väljaspool ohtu. Arnold manitses tuhandeid teisi evakuatsioonipiirkonda jäävaid californialasi samuti oma kodust lahkuma ning avaldas tänu California tuletõrjujatele, kes tema sõnul on maailma parimad - tõelised madinatähed.

Ka Schwarzeneggeri eksnaine Maria Shriver säutsus Twitteris, et ta on evakueeritud. "Olen nii tänulik meie tuletõrjujatele, kes meie kõigi nimel oma elu ohtu seavad. Oleme evakueeritud, kuid väljaspool ohtu. Palvetame oma ligimeste eest."

Paramount Pictures teatas, et uue Terminaatori-filmi esilinastus, mis pidi toimuma esmaspäeval Hollywoodi Hiina teatris, jääb põlengute tõttu ära. 

"Sünge saatus", mis on otseseks järjeks 1991. aasta kassatükile "Terminaator 2: Kohtupäev",  linastub Eesti kinodes 1. novembrist. 

Samal teemal

11.05.2020
Rase Katherine Schwarzenegger kirjutas oma emale liigutava austusavalduse
28.10.2019
LeBron James põgenes kodust: California metsapõlengud jõudsid juba Los Angelesse
22.10.2019
Mullune südamelõikus oleks Schwarzeneggeri äärepealt tapnud
04.09.2019
Linda Hamilton on elanud seksita viimased 15 aastat

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee