Inimesed

HOMMIKUSÖÖK STAARIGA

VIDEOINTERVJUU | „Rannamaja“ Kristo: „Olen vaba ja kuldsete kätega poissmees, kes oskab ehitada ja kitarri mängida.“ (3)

Anu Saagim | Video: Rauno Vahtre, 30. oktoober 2019, 00:01
Foto: Video: Rauno Vahtre

Kristo, meie intervjuu käigus on selgunud, et oled täiesti normaalne inimene. Üks on reality ja teine päris elu. Eks meil kõigil on maskid ees. Kas sa ei karda kuulsust? Inimesed tunnevad sind nii tänaval, kui poes ära.

Tuntakse tõesti juba ära. Tahetakse pilti teha ja küsitakse autogrammi. Loomulikult ka naerdakse. Minus tekitab see positiivse tunde. Head inimesed tulevad ja ütlevad midagi toredat. Need, kellele ma ei meeldi, vaatavad mind kaugemalt ja sosistavad omavahel midagi, lähevad koju ja kirjutavad minu loo juurde mõne sapise kommentaari. See on ka tore, sest siis saab see kuri inimene ka rahus magada. Mina seda loomulikult mitte kunagi ei näe, sest mina kommentaare ei loe. Head inimesed ei viitsi kommentaariumites istuda. Kui neil on midagi lahket öelda, siis nad saadavad sulle sõnumi läbi sotsiaalmeedia.

Kommentaare ei loe mina, ega sina, samuti ei loe kindlasti ka Liis Lemsalu , ammugi mitte nublu või Jan Uuspõld. Neid inimesi see lihtsalt ei huvita. See kommenteerijate maailm on mingi muu maailm, las nad seal omavahel kemplevad.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

29. november 2019, 19:06
VIDEOINTERVJUU | Henrik Kalmet: minu eesmärk pole lihtsalt kellegagi koos olla, ammugi kõigile meeldida
26. november 2019, 15:05
„Rannamaja“ staarid naasevad uue projektiga teleekraanile?
24. november 2019, 21:21
VIDEOINTERVJUU | Renee Meriste: kui sa jätad osa rahvast maha, siis ühel päeval nad tõusevad üles!
7. november 2019, 08:49
VIDEOINTERVJUU | Koomik Märt Koik: „Homoteema on kitsarinnaliste inimeste puhul magamistoas kinni.“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee