Inimesed

Rahvusvahelisel iludusvõistlusel kõrge tiitli pälvinud eestlanna: „Ilus naine on õnnelik naine.“ (17)

Jaanika Vilipo, 4. november 2019 12:39
Marianna OtsFoto: Erakogu

Eesti kaunitar Marianna Ots (32) pälvis oktoobrikuus toimunud rahvusvahelisel iludusvõistlusel Missis Worldwide 2019 teise koha ehk esimese printsessi tiitli. "Vahepeal on kasulik meelde tuletada, et igas naises peitub tõeline printsess. Ilus naine on õnnelik naine," leiab ta.

Marianna Otsa jaoks sai teekond selle väärika tiitli poole alguse sellel kevadel, kui talle pakuti osalemist konkursil Woman of Estonia 2019, mida korraldas Angel Model Agency. "Ettepanek tuli minu kolleegilt ning ühtlasi agentuuri esindajalt Olga Nigrovskajalt. Ütlen ausalt, ilumaailm on minu jaoks uus ning täiesti võõras valdkond. Esialgu ütlesin ära ning mõtlesin, et mind see ei huvita. Kuid hakkasin kaaluma ja mõtlema, et  äkki ongi midagi just sellist vaja," räägib ta.

"Kuna olen adrenaliinisõltlane, siis tuleb alati otsida midagi põnevat. Mägedes olen juba käinud, motikaga sõidan ammu ja ka see pole enam nii särtsakas," räägib neiu, kes võttiski lõpuks vastu pakkumise osaleda iludusvõistlusel. "Tantsudega kahjuks ei ole kunagi tegelenud, kuid on ammu plaanis. Laulja samuti ma ei ole, kuid leian, et ei hakkagi proovima," naerab ta. Küll aga armastab kunstikooli lõpetanud Marianna joonistada ning avastab end aeg-ajalt, pliiats käes.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

28.08.2017
Missis Worldwide 2017 võitja Printsessi-Triinu: võistlus oli nii emotsionaalselt kui ka füüsiliselt äärmiselt raske
25.08.2017
PALJU EDU! Eesti kaunitar juhib Missis Worldwide valimiste publikuhääletust

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee