Elton John ja David Furnish Foto: Reuters/Scanpix
Toimetas Triin Tael 25. oktoober 2019 14:17
Elton Johni abikaasa David Furnish teatas Instagramis oma ema Gladyse surmast. "Jäin täna ilma oma imekaunist, ingellikust emast," on 56aastane Furnish leinas.

Elton John paljastab nii hiljutises eluloofilmis kui värsketes memuaarides, et tema suhted oma emaga olid väga keerulised ja teravad. Davidil aga on oma ema Gladyse kohta öelda ainult häid sõnu. Tema sõnul lahkus ema siitilmast rahulikult keset ööd, ümbritsetuna oma poegadest.

"Emast kiirgas leebet heasüdamlikkust. Ta oli täielikult perele pühendunud. Me kõik saime osa tema kannatlikust elutarkusest ja külluslikust armastusest," kirjutab Furnish ja avaldab emast-isast pulmafoto. "Nende armastus on tugevaim, mida ma näinud olen: kaljukindel alustala, millel mina ja mu vennad õitsele puhkesime."

David ütleb, et tema ema elas laitmatut elu. "Ma ei unusta sind iial. Tõotan teha, mis minu võimuses, et sinu annid mu enese kaunitele poegadele edasi anda."

Eltoni ja tema abikaasa ühine elu pole kaugeltki pilvitu. Laulja rääkis hiljuti, et David ei suutnud tema kuulsuse ja pikkade kontserdireisidega toime tulla ning hakkas lohutust otsima napsipudelist, ehkki nende pojad olid väikesed. Superstaar kartis, et nad lähevad lahku. Õnneks nõustus David võõrutusravile minema. Elton, kel ka enesel on seljataga aastatepikkune alkoholi- ja uimastisõltuvus, käis koos Furnishiga Anonüümsete Alkohoolikute koosolekutel kaasas. 

Samal teemal

Kommentaarid  (1)

Leinamiseks on ka põhjust 26. oktoober 2019 13:03
Küllap on ka põhjust leinata. Kui ingellik, siis läheb too ema peale surma ilmelt taevasse, paradiisi. Ja poeg ei kohtu temaga siis vist enam kunagi. Sest poja hingkese tulevaseks asupaigaks saab tõenäoliselt pigem keldrikorrus. Sest taoliste seksuaalsete eelisuste kohta on piiblis, vanas testamendid selge sõnaga kirjas, mida vanajumal sellest arvab.

SISUTURUNDUS