Film

Marta Laan sai elu esimese suure filmirolli: olen sellest kaua unistanud, lõpuks see jõudis minuni! 

Keit Paju, 24. oktoober 2019 15:15
"Mulle meeldib olla väga multifunktsionaalne näitleja, kes teeb filmirolle, mängib teles, laval ja osaleb meelelahutuses," räägib Marta, et tele, filmi ja teatritöö vahel ta oma lemmikut valida ei oska.Foto: Tiit Tamme
Näitlejanna Marta Laan on näitlemisega tegelenud juba üle kümne aasta. Nende aastate sisse on jäänud mitmeid silmapaistvaid teatrirolle, teleseriaale ning ka näosaate kolmas koht. Kuid senini ei olnud Laan ennast veel filmilinale murdnud, kuigi ta oli sellest kaua unistanud. “Mul otseselt ahastust ei ole seetõttu tekkinud, sest mul on piisavalt olnud tööd elu jooksul,” naerab ta. “Ma olen filmidest väga unistanud ja tahtnud filmides mängida, aga see jõudis nüüd minuni!”

“Kui ma hiljem mõnda nendest filmidest olen vaadanud, mille casting'ul ma käisin, siis ma olen väga hästi aru saanud, miks üks või teine näitleja sinna rolli valiti, kas siis välimuse järgi või vanuse järgi. Ma lihtsalt ei olnud see tüpaaž, mida järelikult filmi otsiti. Filmi otsitakse ikkagi harmoonilist näitlejate ansamblit,” selgitab ta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

27.10.2019
Marta Laan lahkuminekust Valter Soosaluga: see on olnud keeruline, aga samas üks õpetlikumaid perioode
31.05.2019
Marta Laane ja Valter Soosalu suhe läbi?
17.05.2019
Stewart Johnson tegi filmivõtete ajal Marta Laanele tünga!
22.03.2019
Eestis elav ameeriklane võitis kiire kuluga munandivähi ja viskab nüüd selle üle nalja