Ulakas Kaunitar pidas sünnipäeva oma uues poesFoto: Kalev Lilleorg
Anu Saagim 24. oktoober 2019 13:05
Ulakas Kaunitar on vallatu pesupood-butiik, mis on loodud naistele aga ka paaridele, kes soovivad oma ellu tuua fantaasiarikkaid seiklusi. Butiigist leiab pesu, lelusid, aksessuaare ja kuhjaga häid nõuandeid.

Butiigi üks eesmärkidest on  tuua naiste seksuaalsus “kapist välja” ning seda ongi nad juba kaheksa aasta jooksul edukalt teinud. Ulaka Kaunitari motoks on “Naistelt naistele.”

Ahvatleva välisilmega kauplus, mis samas ei paljasta, et antud pesupoel on pakkuda midagi enamat, on seest hubane ja stiilne. Poes on avar esitlusruum, mugavad proovikabiinid ning muidugi oma saladuste kamber.

Poest leiab naine kõike mida vaja, et tunda end ilusa ja seksikana ning vürtsitada suhet. Pesu, sukad, korsetid, aksessuaarid ja stiilsed mänguasjad ning lisaks temaatilised üritused, koolitused ja stilistiteenused, millest on abi enesekindluse ja - teadlikkuse tõstmisel.

Sellest vallatust poest saab osta pesudisainer Kriss Sooniku erikollektsiooni, mis on loodud spetsiaalselt Ulakale Kaunitarile. Butiigis viiakse läbi ka erinevaid koolitusi ning tüdrukute ja paaride õhtuid.

“Ulakas Kaunitar on selleks, et meelde tuletada kui oluline on suhtes mängulisus ning iseenda tundmine, et iga naine leiaks ülesse oma naudingunupu,” ütleb ulaka butiigi omanik Kirki Kubri. 

Ulaka Kaunitari 8. sünnipäevapeol toimus kaunis performance etendus Utopia Entertainment’ilt, pakuti maitsvaid kihisevaid jooke, DJ mängis head muusikat ja õhtule lisasid vürtsi üllatusetteasted.

Shibari meister sidus pealtvaatajate silmade all kinni kauni Ingrid Mänd’i, keda tuntakse kui Beebilõusta kallimat. 

Vaata pilte!