Kirsti TimmerFoto: Laura Strandberg/Nipiraamat
Kirsti Timmer 25. oktoober 2019 07:00
Telenägu ja raadiohääl Kirsti Timmer on andekas mitmel rindel. Taas raadiosse naasnud naine avaldab oma kodulehel erinevaid soovitusi ja nõuandeid, ning paneb ka kaarte. Nüüd jagab Kirsti Õhtulehe vahendusel oma nädala taroskoopi. Vaata, mida eesootav nädal sinu tähemärgile toob!

LÕVI alustab nädalat sellega, et saab millegagi ühelepoole, sellele järgneb tunnustus ja tasu. Tunnete end kõikvõimsana, ükskõik mille ette võtate, kõik õnnestub. Asjad liiguvad, teil on õigus, aga ärge püüdke teiste inimeste üle nii hullult kontrolli omada. Lähete liiale, seadke piirid. Nädala lõpus naudite pigem meeldivat seltskonda kui armusuhteid. Mida rohkem inimesi, seda parem. Aga nad kõik peavad muidugi teid imetlema ja kiitma. 

KAALUD lõhuvad mustreid ja reegleid, tahate ümberkorraldusi. Nii tööl kui isiklikus elus. Asjad peaksid käima nüüd teie reeglite järgi, aga te ei tea täpselt veel millised need reeglid on. Nädala keskpaigas olete oma kätetööga rahul. Nädala lõpus suunavad Kaalud pilgu igatsevalt tulevikku, tahaks midagi või kedagi, aga mida või keda? Ärge üle mõelge, soovige oma soovid ära ja lubage universumil neid täitma asuda. 

Loe täispikka taroskoopi Timmeri kodulehelt.