Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: teisipäev, 22. oktoober 

Astroloog Maria Angel , 21. oktoober 2019 22:22
Foto: PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Nüüd on selge, et kui sama rada pidi edasi lähed, ei jõua sa soovitud sihtpunkti. Pead tõele näkku vaatama, oma plaanid ümber hindama ja midagi muutma.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Jõudu on palju, eriti vaimset tööd tegevad Sõnnid on nüüd laineharjal. Oled valmis tugevalt pingutama, aga samas on sulle eluliselt oluline, et su edusamme ka vääriliselt hinnataks.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Keskendumisvõime on ülihea, suudad pikka aega järjest süsteemselt töötada isegi juhul, kui see nõuab tõsist mõttejõupingutust. Tee täna ära igavad tööd!

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Oled vägagi tähelepanelik ja tundlik. Info, mida sa vajad, aga mida sulle miskipärast otse ei usaldata, jõuab ikkagi sinuni, ainult et mingeid kummalisi teid pidi.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Aeg ei sobib pigem oma vajaduste kaardistamiseks ja tegevusplaani väljatöötamiseks kui aktiivseks tegutsemiseks. Kiirustada pole vaja, mõtle kõik hoolega läbi.

Neitsi
23. august – 22. september

Tegemist on palju, mistahes tegevusele on tark läheneda loominguliselt ning olla valmis oma plaane käigu pealt muutma. Päris uusi projekte ära täna alusta.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Sisemine rahutus on suur. Oled kriitiline peaaegu kõige suhtes, mis su ümber toimub, samas aga ei kannata sugugi, kui keegi julgeb sinu tegemiste nõrkadele kohtadele tähelepanu juhtida.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Kui sinu töö jaoks on vaja pigem mõttejõudu kui füüsilist rammu, siis on nüüd küllaltki head võimalused ametiredelil pulgakese võrra kõrgemale tõusta.

Ambur
22. november – 21. detsember

Sul on hea ja kerge olla, tulevikku vaatad vägagi optimistlikult. Sulle tundub, et suudad palju saavutada, pealegi mängleva kergusega ja kiiresti.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Tunned end hästi siis, kui saad palju ringi sõita ja erinevate inimestega juttu puhuda. Oled uudishimulik, tunned huvi teiste tegemiste vastu, suhtled meeleldi ka võõrastega.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Tahad kangesti tegutseda, ent kardetavasti pole sul just väga selget ettekujutust sellest, mida saavutada ihkad. Kuigi energiat on palju, ei tasu asjatult rahmeldada.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Sinu unistustel ei pruugi küll reaalsusega väga tihedat seost olla, aga sul piisab praegu vähesest, et end õnnelikuna tunda. Lihtsalt naudi seda hetke!

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Kaalud! Jõudu ja julgust jätkub uuel aastaringil küllaga. Sa ei pelga uurida seni tundmata alasid, oled valmis õppima ja ennast arendama. Muudatusi võib tulla koduses elus, võimalik, et soovid elukohta vahetada ja teedki seda. Suuri otsuseid tehes väldi tegutsemist hetkeemotsiooni ajel, võta hoog maha ja mõtle asjad läbi.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee