Tele

SÜÜTU OHVER: „Kuuuurija“ paljastab, kuidas naabrite piiritüli käigus aeti vardasse kodukass (5)

Toimetas Jaanika Vilipo, 21. oktoober 2019 21:00
"Must kass oli vardasse aetud mitte tänava ääres vaid viimase posti juures, kuhu möödakäija niisama ei pääse," räägib piiritülisse sattunud Merit.Foto: Youtube / Kuvatõmmis "Kuuuurija" saatest

"Kuuuurija" paljastas naabritevahelise tüli idüllilises väikelinnas Türil – tüli põhjuseks 29sentimeetrine maariba, mida ei ole suudetud ära jagada. Selles tülis kaotas oma elu süütu ohver: kodukass, kes aeti piiriposti otsa. 

Viie tuhande elanikuga Türi on Eesti kevadpealinn, mis puhkeb igal aastal maikuus eriliselt õide, sest just siis peetakse siin lillelaata, kuhu tulevad kokku tuhanded Eestimaa aiandushuvilised. Armsad puumajad, väikelinnale omane vaikus, rahu ning lopsakas viljapuu- ja lilleaed on Türile meelitanud ka Merit Ventoneni.

Merit oli kolinud 90ndate lõpus Soome. Sealt edasi läks ta Ameerikasse koos eestlasest abikaasa Liivoga. Üksvahe kolis pere Kanadasse, kus Merit sai tänu abikaasa kõrgele palgale nautida koduperenaise elu. Kui Merit ja Liivo olid Kanadas juba mõnda aega elanud, kippus pere aga tagasi kodumaale. Töö NASA heaks andis mehele ka võimaluse toimetada arvuti taga ja maailma eri paigus.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

24.10.2019
TELESTAAR PEAB ARU ANDMA: Utoopia küla ametnikud esitasid Katrin Lusti vastu uskumatult pika kaebuste nimekirja

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee