Inimesed

Briti teletäht treenib 12 tundi päevas – vaata tulemust! (3)

Toimetas Triin Tael, 18. oktoober 2019 13:00
Kelvin FletcherFoto: @kelvin_fletcher/Instagram
Briti seebiooperi "Emmerdale" tähest Kelvin Fletcherist on tähetantsusaatega saanud täiesti uus inimene - näitleja teeb 12 tundi päevas trenni.

Aastatel 1996-2016 Andy Sugdenit kehastanud Kelvin (35) rääkis meesteajakirjale GQ, et ärkab iga päev kell juba enne kella viit. Nii mahub tema päevakavasse ka hommikune treening. Ühist tantsutrenni profipartner Oti Mabusega alustab Kelvin kell kümme. Päev kulub tantsides ja koju jõuab Fletcher alles hilisõhtul, kui abikaasa on nende kaks last magama pannud.

Et jaksu oleks, sööb Fletcher iga päev 3000 kalori jagu. Vett pidavat ööpäevas kuluma umbes neli liitrit. Kuid usina treenimise tulemusel on saanud varemgi uhkelt musklis näitlejast lihaseline tantsulõvi, kelle etteasted ajavad vere kuumaks nii "Strictly Come Dancingu" vaatajatel kui ka kohtunikel. 

Samal teemal

30.11.2016
Kümme aastat saate "Tantsud tähtedega" esimesest hooajast. Heili Klandorf: kui Kaisa Oja haigeks jäi, pidin peaaegu ise saates Andrus Värnikuga tantsima
12.11.2016
Kümme aastat esimesest saatest "Tantsud tähtedega". Mart Sander magas lava all pohmelli välja, esimene võitja Mikk Saar tantsib veel vaid sõprade seltskonnas
21.01.2016
EESTLANNAST KOHTUNIK COLOMBIA TANTSUSAATES: "Algul oli närv suur, hispaania keel pole ju emakeel."
19.11.2013
Briti tantsusaade varastega kimpus

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee