Inimesed

Toris ning Pärnu-Jaagupis oli abivajajaid rohkem, kui kümme selgeltnägijat jõudsid vastu võtta

NÕIAD LÄKSID TUURILE: „Hingemuret ja -valu on väga paljudel!“ (1)

Sirje Presnal, 18. oktoober 2019 00:01
RASKEKAHURVÄGI: Nõiad Pärnu-Jaagupis – (alates vasakult) rahvaselgeltnägija Jüri, maag Geit, ravitseja Ingrid, selgeltnägija Kristi, Ukraina nõid Žanna, šamaan Evald (tema taga on tajuja Tiina, keda pole üldse näha), rituaalinõid Keivo, nõid Mari-Liis ning bioenergeetik ja tervendaja Ervin.Foto: telefon Huawei

„Siin on täna väga rasked energiad!“ teatab tajuja Tiina Tori rahvamaja puhketoa uksest sisse astudes. Rahvast muudkui koguneb, kella 12 on rahvamaja saal pilgeni täis. Nõnda algab selgeltnägijate tuur. Õhtulehe ajakirjanik teeb ühe päeva nendega kaasa.

Laupäeva hommik, kell on 9.15. Pärnu maantee ääres Westmanni poe vastas seisab väikebuss. Selgeltnägija Geit tõmbab kiirustades sigaretti (jah, ka nõiad suitsetavad) ning tuleproovisaate tegevprodutsent Janar, kes peab kohe rooli hüppama, jagab telefonis viimaseid korraldusi. Kui kõik selgeltnägijad ning muud asjapulgad on bussis rihmad peale tõmmanud (ei, pole ühtegi kaitseloitsu, mis asendaks turvavööd) ja minekuks valmis, ilmub otsekui eikuskilt – teleportatsioon? maagia? – Žanna ning sätib end Keivo kõrvale istuma. Väike põige Balti jaama, kust hüppavad peale Eesti nõid Mari-Liis ning rahvaselgeltnägija Jüri ning sõit Tori poole võib alata.

Kuna kellaaeg on üpris varajane, ei tehta bussis palju juttu. Selgeltnägemisest ja nõidumisest ei räägi keegi. Tõsi küll, Haimre juures – mis on tuntud värvika tulnukajuhtumi poolest – veereb vestlus ufode peale. Mari-Liis elas siis, kui need ufolood toimusid, ka ise Haimres ning kinnitab, et nägi oma silmaga erinevaid tundmatuid objekte taevas lendamas. Enamasti Rapla suunas.

Nõid Mari-Liis on üks staažikamaid tuuritajaid. Üks meeldejäävamaid ringreisimälestusi on nõial ülemöödunud talvest, kui Orissaares tuli kohtumine rahvaga ära jätta, sest üks kohalik usklik ähvardas osalejatele needuse peale panna. Nõid lisab, et rohkem pole usumehed selgeltnägijaid nende tuuril kimbutanud. Ehkki isiklikul tasandil nad seda ikka teevad: jehoovatunnistajad olevat viimasel ajal väga agressiivseks muutunud. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

05.12.2019
Maag Geit: nõiasaade on tekitanud vale mulje, et kõigil on needus peal ja surnud kodus
17.10.2019
Doktor Vassiljev: „Selgeltnägijaga muresid jagada on igati mõistlik tegu, sest psühholoogi juurde ju ei pääse. Ehkki odavam on rääkida kassiga.“
11.10.2019
Eesti selgeltnägijasaate maag Anzori naudib Gruusias tõelise superstaari elu!
10.10.2019
„PUUDUTA MIND“ 100. SAADE | Kas selgeltnägemine on olemas, kes on vaimsed teejuhid ja kas inimesel on see salapärane aura või mitte?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee