Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: pühapäev, 20. oktoober 

Astroloog Maria Angel, 19. oktoober 2019, 22:22
Foto: PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Rahulikum päev, mil tunned, et oled rabelemisest ja enda tõestamisest üksjagu väsinud. Võimalik, et igatsus kellegi järele teeb su meele kurvaks.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Tegevus, mida oled pikka aega nautinud, võib täna tüütu tunduda. Oled sisemiselt rahutu, tahaksid kohustuste eest põgeneda. Võiksid need täna unustada ja korralikult lõõgastuda.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Sulle meeldib mängida mitmekihilisi suhtlusmänge. Või võiks ehk öelda, et sulle meeldib inimestega manipuleerida? Kas see on teiste suhtes aus ja kena?

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Mida iganes ka ei juhtuks – ära võta kõike nii isiklikult. Ei ole mõtet solvuda sellepärast, et kõik sinu soovide kohaselt ei kulge.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Su lähedaste inimeste vahel võib tekkida konflikt. Tahaksid aidata seda lahendada, aga see, kui soovitad neil lihtsalt ära leppida, ei ole lahendus.

Neitsi
23. august – 22. september

Emotsionaalne päev. Võib olla suur tahtmine kellelegi oma tunnetest rääkida. Siiski ei ole tark ise väga radikaalseid samme ette võtta, võid teise ära hirmutada.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Sa ei taha seda endale küll eriti tunnistada, aga midagi ei jää üle – pead tegema otsustava sammu. Kui sa praegu pea liiva alla peidad, on sul hiljem raskem tegutseda.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Tunned end nüüd paremini, kindlamalt, näed olukorda realistlikult. Sul on võimalik tegutseda oma plaanide kohaselt, olulised inimesed arvestavad sinu seisukohtadega.

Ambur
22. november – 21. detsember

Raske on tunda rõõmu sellest, mis sul on. Tahad hoopis midagi muud, paraku midagi sellist, mida ei ole võimalik saada. Sul on ühe inimese suhtes ebarealistlikud ootused.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Võid avastada, et keegi, muidu kena inimene, on sulle käki kokku keeranud. Proovi aru saada, et see, kui inimene sulle magusasti naeratab, ei tähenda veel, et ta su sõber on.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Kodu vajab su tähelepanu ja hoolt. Tegemised, mida oled aina edasi lükanud, tuleb nüüd ette võtta, ja ilma pikemalt aega raiskamata.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Eelistad olla kodus, oma lähedaste keskel. Teed midagi selleks, et oma kodu õdusamaks ja mugavamaks muuta. Küllap pakub täna rõõmu maitsvate roogade valmistamine.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Kaalud! Nii armu- kui sõprussuhteis tuleb ette segaseid aegu ja möödarääkimisi. Lahenda probleemid targalt, ole valmis ka enda vigu tunnistama. Igapäevane töörütm võib muutuda, võimalikud on ka muudatused karjäärivallas. Rahaasjus hoia dokumendid korras. Jälgi, et su tegevus oleks alati seaduste ja reeglitega kooskõlas.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee