Inimesed

Milla Jovovichi kaskadöör jäi käest ilma (3)

Toimetas Triin Tael, 17. oktoober 2019 14:34
Olivia Jackson Briti telesaates "This Morning". Foto: VIDA PRESS
Kolm aastat tagasi filmi „Resident Evil: Viimane peatükk“ võtetel Milla Jovovichi kaskadöörina rängalt viga saanud ja käest ilma jäänud Olivia Jackson nõuab kohtu kaudu valuraha.

TMZ.comi teatel juhtus õnnetus 2015. aastal Lõuna-Aafrikas mootorrattastseeni filmimisel. Olivia käsi amputeeriti ja ta oli enda sõnul kaks nädalat koomas.

Milla Jovovich kõnealuses filmis. Foto: Outnow.ch

Samal teemal

2015. aasta sügisel palus Jovovich Facebookis, et fännid tema kaskadööri eest palvetaksid - Olivia vaakus toona haiglas hinge. "On ime, et ta üldse ellu jäi," nentis näitlejanna . "Mind ei olnud isiklikult kohal, kuid räägitakse, et see kõik oli kohutav." 

Nüüd on kaskadöör kaevanud kohtusse režissöör Paul W. S. Andersoni (kes on ühtlasi Jovovichi abikaasa) ja produktsioonifirma Impact Pictures, väites, et õnnetus juhtus nende süül. Jacksoni väitel oli trikk halvasti ette valmistatud ja ohtlik. Impact Picturesi sõnul aga harjutas kaskadöör trikki kaks korda ja tal olnud võimalus oma sõna sekka öelda. Lisaks väidab stuudio, et Jackson sõitis mootorrattaga kiiremini kui proovis.

Samal teemal

14.03.2020
Milla Jovovichi tütar sai uues Peeter Paani filmis Wendy rolli
08.12.2019
Milla Jovovich on rasedusega 23 kilo juurde võtnud
08.08.2019
Milla Jovovich ootab kolmandat last
18.09.2015
Milla kaskadöör vaagub hinge