Inimesed

Doktor Vassiljev: „Selgeltnägijaga muresid jagada on igati mõistlik tegu, sest psühholoogi juurde ju ei pääse. Ehkki odavam on rääkida kassiga.“ (1)

Sirje Presnal, 17. oktoober 2019, 00:01
KÄIB NÕU JA NALI KOOS: Mis sest, et humoorikad ja vahel isegi pikantsed, on tohtri nõuanded tõsised ja asjalikud. „Ma ei pilka mitte kunagi mitte kedagi, kuigi mõnele võib nii tunduda,“ ütleb doktor Vassiljev. „Tunnetan iga inimese puhul täpselt ära, kui kaugele võib naljategemisega minna.“Foto: Robin Roots

Jälgi kaalu, loobu alkoholist, võta D-vitamiini (eelistatavalt kõige kallimat), ole aktiivne ja suhtle sõpradega! Tervisliku elustiili nipid, millega meedia ja tervise arengu instituut meid sihikindlalt kostitavad, tõstavad stressimeetri punasesse – väga raske on nii tubli olla. Legendaarne teledoktor Viktor Vassiljev tõmbab painet maha: väike pekikiht on hea, üksiolek on hea, viin on hea ja isegi selgeltnägijad on head. Aga noh, kõigega peab ikka mõõtu pidama. Tervise võti on elada elu, mis pakub rõõmu, nalja ja naudingut.

Kui Tallinna TV oktoobri alguses väga järsku oma tegevuse lõpetas, pidi pillid kokku panema ka doktor Vassiljevi „Tervisevõtme“ saade, mis oli eetris olnud juba kuus aastat. Lustliku teledoktori sõu oli väärt vaatamine ainuüksi meelelahutuse mõttes. Aga sajad inimesed said sealt oma tervisehädadele ka reaalselt abi. „Ta ei kasutanud mingit peent keelt, millest maainimene ja eakas aru ei saa, ta tegi kõik puust ja punaseks ette. Sellest oli väga palju abi,“ kinnitab üks „Tervisevõtme“ vaataja.

Õhtuleht uurib, mida kuulus tohter ise saadet tehes teada sai – mis see on, mis eesti inimese südant vaevab.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

23. oktoober 2019, 16:11
Teletohter Viktor Vassiljev hakkab rahva küsimustele vastama uues saates
19. oktoober 2019, 13:00
DR VASSILJEVI NÕUANNE | Mida teha, kui ämm norskab?
18. oktoober 2019, 21:23
GALERII | Teledoktor Viktor Vassiljev esitles Tallinna TV saatest „Tervisevõti“ inspireeritud raamatut
18. oktoober 2019, 00:01
NÕIAD LÄKSID TUURILE: „Hingemuret ja -valu on väga paljudel!“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee