Inimesed

Mai ja Kalle Pallingu draamat täis suvi sai armuküllase lõpu (10)

Ohtuleht.ee, 16. oktoober 2019 11:33
MÖÖDANIK: Mai ja Kalle Palling kõndimas käsikäes ajal, kui nad olid veel paar.Foto: Teet Malsroos
Suvel lahku läinud Mai ja Kalle Palling on mõlemad leidnud endile uued väljavalitud. Kuidas neil armastusemaailmas suhted arenevad?

"Me oleme otsustanud Maiga lahku minna. Kõlab kindlasti nagu midagi väga resoluutset ja kurba, aga meie jaoks ei ole see üldse nii," kirjutas idufirma Cachet eestvedaja Kalle Palling 31. juulil Facebooki avaliku postituses, teatades 11 aastat kestnud suhte lõppemisest.

Samal teemal

"Kirglik suvi täis draamat, pöördeid, tõuse ja mõõnasid on läbi. Mail on uus elu ja uus kaaslane ja kõik paistab hästi. Kallel on uus töö ja uus kaaslane ja kõik paistab hästi," kirjutab Eesti Ekspress. 

"Kui lahutada, siis ajal, mil väljas valge ja päike paistab. Oleks see praegu juhtunud – akna taga pime ja sajab vihma – palju hullem," õpetab Kalle Palling muigamisi ja lisab: "Hea on olla jälle armunud." Armastus on vabaks lastud, nagu Mai ja Kalle Facebookis tehtud ühises avalduses lubasid.

Nädal pärast laulja ja teleajakirjaniku Mai Pallingu ning tollal veel riigikogusse kuulunud Kalle Pallingu abielulahutuse ühisavaldust saabus naine Estonia restorani hooaja avaüritusele juba uue kaaslasega. Mai väljavalituks on Viru Keemia Grupi üks omanikest Margus Kangro.

Kalle Pallingu uueks väljavalituks on aga ehtekunstnik Birgit Skolimowski, kellega teda esmakordselt nähti käsikäes 12. septembril "Ükssarviku" etendusel.

Refereeritud artikli täistekst Eesti Ekspressis. 

Samal teemal

07.05.2020
Õnnesoovid! Mai Pallingu ja Margus Kangro perre sündis laps
09.12.2019
FOTO | Kalle Palling ja tema uus kallim nautisid teist adventi rannas
28.09.2019
Kalle Pallingu uus kaaslane on ehtekunstnik Birgit Skolimowski
16.08.2019
Abielu lahutav Mai Palling on uues suhtes?