Inimesed

Mia Farrow' poeg tegi oma meeskallimale leidliku abieluettepaneku (2)

Toimetas Triin Tael, 16. oktoober 2019 10:06
Mia Farrow ja Ronan FarrowFoto: AP/Scanpix
Hollywoodi legendi Mia Farrow' poeg, nimekas ajakirjanik Ronan Farrow kihlus podcast'ijuhi Jon Lovettiga. Abieluettepanek oli leidlik!

31aastane Pulitzeri preemia laureaat otsustas abieluettepaneku vargsi oma uue raamatu "Catch and Kill" ("Tabada ja tappa") käsikirja sisse põimida. "Saatsin Jonile visandi ja panin keset lehekülge küsimuse: "Abielu?"" vahendab ajakiri People Farrow' meenutust. "Jon luges visandit, leidis abieluettepaneku ja ütles: "Muidugi.""

Farrow' sõnul tutvus ta Lovettiga 2011. aastal, kui too oli maha pannud president Obama kõnede kirjutaja ameti. Mõni aasta hiljem kirjutas Jon Valges Majas hargnevat komöödiasarja "1300 Penn", nüüd aga juhib podcast'i "Pod Save America". 

Ronan pälvis mullu kevadel prestiižse Pulitzeri auhinna filmiprodutsent Harvey Weinsteini seksuaalrünnakute paljastamisega. Tema uudisteos lubab paljastada uued skandaalsed lood samasugusest võimu kuritarvitamisest. "See on seni rääkimata lugu eksootilistest jälgimis- ja hirmutamistaktikatest, mida jõukad ja sidemetega mehed kasutavad ajakirjanike ähvardamiseks, õigusemõistmisest hoidumiseks ja vägivallaohvrite vaigistamiseks - ning lugu naistest, kes riskisid kõigega, et tõde paljastada ja ülemaailmset liikumist sütitada," seisab raamatu tutvustuses. 

Samal teemal

14.04.2020
Mia Farrow' tütar on koroonaviiruse tõttu haiglas
18.09.2018
Woody Alleni kasutütar ja nüüdne abikaasa: mu kasuema Mia Farrow oli vägivaldne türann!
17.04.2018
Harvey Weinsteini paljastamine tõi New York Timesile ja New Yorkerile Pulitzeri preemia
12.10.2017
Weinsteini teod päevavalgele toonud ajakirjanik: NBC News keeldus mu lugu avaldamast

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee