Saund

KUULA | Raketina Eesti muusika taevasse tõusnud Clicherik & Mäx avaldasid uue singli (2)

Toimetas Terttu Jazepov, 15. oktoober 2019 11:09
Clicherik & Mäx Foto: Mona Õispuu
Raketina Eesti muusika taevasse tõusnud noored räpparid Clicherik & Mäx andsid välja uue singli "Mis siis" novembris ilmuvalt debüütalbumilt "HÄNG".

"Mis siis" on Clicheriku & Mäxi kolmas singel selle aastanumbri sees. Kokku on duo avaldanud neli singlit. Uus lugu järgneb Raadio 2 räpikonkursi võiduloole "Madalal" ning suviste Eesti muusika digiedetabeli hittidele "2D Tüdrukud" ja "Käed üles". Täna ilmunud lugu on märgiline ka seetõttu, et kuulutab välja 15. novembril ilmuva debüütalbumi ja esitluskontserdi.

Samal teemal

"Mis siis" räägib suhtumisest, vaatenurgast, muretusest, "las minna" mõttemustrist ja asjade rahulikult võtmisest.

"See lugu on keskmine sõrm kõikidele muredele ja probleemidele. See on nendele inimestele, keda huvitab sinu välimus ja arvamused rohkem kui ta enda omad. Mis siis ehk keda kotib ehk pole sinu mure," räägib Clicherik.

""Mis siis" on ideaalne laul selle olukorra päästmiseks, kui mõnel puhul tunned, et olukord on ikka viimase peal s*tt ja justkui midagi selle parandamiseks teha ei saagi. Vahel ongi kergem öelda taolisele olukorrale lihtsalt "Mis siis?". Päriselt ka, so what? Mis siis on, et mingi punnsilm endast liiga heal arvamusel on? Ei tasu end lasta häirida kellegi peenest arvamusest. Mis siis," lisab Mäx.

Clicheriku & Mäxi 15. novembril ilmuv debüütalbum kannab nime "HÄNG" ja plaati esitletakse samal õhtul Helitehases toimuvaga kontserdiga. 

Samal teemal

10.08.2019
METSIK MÜRGLIVIDEO ELVA ÖÖST: hiphopifestivalil kerkinud küsimused – kus on tibulinnu mees, miks pole jalas aluspükse?
06.03.2019
VIDEO | „Mis Muss On?“ | Clicherik ja Mäx räägivad, kumb on rikkam ja kellel veab rohkem naistega