Inimesed

Tallulah Willise lustlik video varjas ääretut hingeahastust (3)

Toimetas Triin Tael, 13. oktoober 2019 13:00
Foto: @buuski/Instagram
Bruce Willise ja Demi Moore'i 25aastane tütar Tallulah avaldas ülemaailmse vaimse tervise päeva puhul lõbusa klipi, kus ta roosade bikiinide väel basseini ääres tembutab. Ta paljastab, et tegelikult oli ta tollal põhjatus augus.

Tallulah kirjutab Instagramis, et pole veel valmis oma diagnoosist põhjalikumalt kirjutama. Kuid ta manitseb, et pealtnäha lõbus inimene võib varjata masendust ja enesetapumõtteid. Valu ei pruugi olla nähtav.

"Mäletan, et kui ma seda videot filmisin, korrutasid kõik mulle, kuidas nad tahaksid, et neilgi oleks samasugune energia, vabadus, enesekindlus nagu minul. Kui see video filmiti, olin olnud kolm kuud kõige sügavamas enesetapumõtetega augus, milles ma eales olnud olin. Me pole see, mida me näitame."

Tallulah kinnitab, et on mõttes kõigi kaaskannatajatega. "Ma näen teid, ma olen teie ja ma armastan teid." Ta ütleb, et peab endaga iga päev suurt võitlust pidama, kuid püüab leida säravaid hetki, millest jõudu ammutada. "Palun püüdke enda vastu hellad olla, leidke iga väike armastuseterake ja imege see endasse."

Samal teemal

14.04.2020
NOOR NAINE OOTAB KODUS: Bruce Willis on ikka veel koos Demiga karantiinis!
11.04.2020
VEIDER: Bruce Willis on karantiinis eksnaise Demi, mitte praeguse kaasaga
08.04.2020
Bruce Willis ajas tütre juuksed maha, järgnes toplessfoto
07.04.2020
Eksabikaasad Bruce ja Demi peavad lustlikku ühiskarantiini

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee