Foto: @buuski/Instagram
Toimetas Triin Tael 13. oktoober 2019 13:00
Bruce Willise ja Demi Moore'i 25aastane tütar Tallulah avaldas ülemaailmse vaimse tervise päeva puhul lõbusa klipi, kus ta roosade bikiinide väel basseini ääres tembutab. Ta paljastab, et tegelikult oli ta tollal põhjatus augus.

Tallulah kirjutab Instagramis, et pole veel valmis oma diagnoosist põhjalikumalt kirjutama. Kuid ta manitseb, et pealtnäha lõbus inimene võib varjata masendust ja enesetapumõtteid. Valu ei pruugi olla nähtav.

"Mäletan, et kui ma seda videot filmisin, korrutasid kõik mulle, kuidas nad tahaksid, et neilgi oleks samasugune energia, vabadus, enesekindlus nagu minul. Kui see video filmiti, olin olnud kolm kuud kõige sügavamas enesetapumõtetega augus, milles ma eales olnud olin. Me pole see, mida me näitame."

Tallulah kinnitab, et on mõttes kõigi kaaskannatajatega. "Ma näen teid, ma olen teie ja ma armastan teid." Ta ütleb, et peab endaga iga päev suurt võitlust pidama, kuid püüab leida säravaid hetki, millest jõudu ammutada. "Palun püüdke enda vastu hellad olla, leidke iga väike armastuseterake ja imege see endasse."

Samal teemal

Kommentaarid  (3)

Mm 14. oktoober 2019 13:31
Suht jôledad bikiinid. Ûldse ma ei saa aru nendest rikaste vanemate lastest, mis nende probleem on..? Sûûa on, riided on, auto olemas, haridus, mida veel tahta edukaks eluks..? Àkki on liiga palju vaba aega, et tulevad rumalad môtted pàhe.
tt 14. oktoober 2019 16:33
Liigne vaba aeg ongi see põhjus
uuno 13. oktoober 2019 19:57
väga ebaõnnestunud keha demiga võrreldes
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS