Tõmmu Zahara Marley Jolie-Pitt koos õdede-vendadega oma ema Angelina filmi "Pahatar: Kurjuse käskijanna" Los Angelese esilinastusel. Foto: Reuters/Scanpix
Toimetas Triin Tael 12. oktoober 2019 11:00
14aastane Zahara Jolie-Pitt on disaininud ehtekollektsiooni oma ema armastatuimale juveelifirmale.

Zahara Collection on ajakirja People teatel valminud koostöös Beverly Hillsi juveliiri Robert Procopiga. Staaritütre ehteid hakatakse novembrist müüma peentes Saks Fifth Avenue kaubamajades ning teistes kauplustes USAs ja Austraalias.

Procopil on kuulsa perega tihedad sidemed: just tema disainis 16karaadise kihlasõrmuse, millega Pitt Joliet 2012. aastal kosis. Kuulu järgi oli sõrmuse väärtus pool miljonit dollarit. Enne seda oli Angelina ise temaga koostöös loonud kapselkollektsiooni "Style of Jolie", mille tuludest aidati Afganistanis kool ehitada. 

Ka Zahara annetab kõik müügitulud heategevusele - täpsemalt, Los Angeleses asuvale House of Ruth Sheltersile, mis pakub perevägivalla ohvriks langenud naistele-lastele ajutist peavarju. 

Neiu on oma disainiloomingut juba avalikkusele näidanud: 30. septembril ema uue Disney-filmi "Pahatar: Kurjuse käskijanna" Los Angelese esilinastusel kandis ta kollektsioonist pärit kõrvarõngaid, käevõru ja sõrmust.