Müstika

TIMMERI TAROSKOOP 14.–20. OKTOOBER | Kaksikud hädas rahamuredega, Vähid saavad ohtralt seksi! (23)

Kirsti Timmer, 11. oktoober 2019 12:30
Kirsti TimmerFoto: Laura Strandberg/Nipiraamat
Telenägu ja raadiohääl Kirsti Timmer on andekas mitmel rindel. Taas raadiosse naasnud naine avaldab oma kodulehel erinevaid soovitusi ja nõuandeid, ning paneb ka kaarte. Nüüd jagab Kirsti Õhtulehe vahendusel oma nädala taroskoopi. Vaata, mida eesootav nädal sinu tähemärgile toob!

KAKSIKUD on oma rahamuredega täitsa hädas. Nemad vajavad ses osas turvatunnet, aga no ei ole seda tunnet isegi paistmas kusagil. Teile tundub, et kõikidel ettevõtmistel on piir ees, püüa palju tahad, istute nagu puuris. Jõuga surumine praegu ei aita, kuulake targemate nõu, te ei näe asju objektiivselt. Suhetes olete lihtsalt jonnakas, teete kõike nii nagu teile sobib.

Samal teemal

VÄHK tunneb, et nüüd läheb lihtsamaks. Hoiatus: pingelangus põhjustab tervisehädasid! Hoidke end. Teile tundub, et te ei pea enam tegema asju kohustusena vaid suudate neid nautida, samas olete ikka veel natukene kaitsepositsioonis. Tööl olete te superkolleeg ja sõprade ühised õhtusöögid on ka sel nädalal teie korraldatud. Ja nädala lõpp toob ohtralt seksi! Nautige.

LÕVI väljub oma tungidest ja tormidest. Veel natukene on seda pingelist aega, siis on kõik ok. Lõvi on nii armunud, hing rõkkab ja valutab korraga. Samas olete enesekindel, aga vaatate igaks juhuks ikka üle õla. Nädala teises pooles on teil tunne, et kõik asjad sujuvad justkui iseenesest, eriti pereelu ja suhteteemad.

Täispikka taroskoopi loe Kirsti Timmeri kodulehelt. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee