Noortebänd

Noortebändi finalist think twice: teeme muusikat küll kahekesi, aga kõlame kui orkester 

Jaanika Vilipo, 15. oktoober 2019 19:48
Think Twice'i moodustavad (vasakult) Ako Lehemets ja Henri Roht.Foto: Pressimaterjal

„Hetkest, mil Erik Morna teatas, et pääsesime Noortebändi finaali, on meie emotsioonid olnud laes!“ rõõmustab ansambel think twice. Viljandist pärit duosse kuuluvad Viljandi gümnaasiumi kümnenda klassi õpilane Ako Lehemets ning õpetaja ja bändide juhendaja Henri Roht.

„Esimesed õnnitlejad olid ikka sõbrad ja pereliikmed, laval surusime žüriiliikmetega kätt. Kuigi kõik võistlejad olid konkurendid, nagu konkurssidel ikka, lõime nukid kaasvõistlejategagi kokku,“ räägib Ako. Rõõmu teeb seegi, et finaali pääses ka noormeeste sõber Kelly Vaks, kes on samuti Viljandist. 

„Võitu tähistasime toreda, kuid väsinud autosõiduga kodulinna, mil laulsime lemmiklaule kaasa. Käisime muidugi McDonalds’ist ka enne läbi. Edasipääs oli üllatav, aga teeb rõõmsaks ja rahulolevaks, sest me nägime väga palju vaeva ja oleme tänulikud neile, kes meid sellel teel aitasid. Eriliselt täname Karl-Erik Alerti aka Rastat! Hindame kõrgelt meid finaali valinud žüriid, kes jagasid pärast esinemist ka teadmisi ja näpunäiteid tulevikuks!“ räägib Ako.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

09.10.2019
Noortebändi poolfinalist Kelly Vask: vahel tunnen, et mu hing on nagu 90aastasel
13.09.2019
Noortebändi poolfinalist Worn Öut: Eestis on väga keeruline muusikuna ära elada
23.08.2019
Noortebändi poolfinalist Pološywa julgustab unistama: peab tegema asju, mida kardad

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee