Video: Rauno Vahtre, Tatjana Iljana
Anu Saagim | Video: Rauno Vahtre; Tatjana Iljina 21. november 2019 19:08
Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordse saate külaliseks on kollane maag Flamingo.  

Vaata saadet "Puuduta mind" ÕL veebis ja FBs igal neljapäeval kell 18

Kõiki saateid on võimalik kuulata ja alla laadida hiljem ka Soundcloud'ist SIIT!

Ligi 200-st kandideerijast kutsuti tänavusele "Eesti selgeltnägijate tuleproovi" katsetele poolsada, kellest ülesannetega selekteeriti välja 12 eriliste võimetega selgeltnägijat, šamaani, nõida, maagi ja ennustajat, kes alustasid võistlust kristallkäe ja rahalise auhinna nimel. Osalejad pidid saatesse pääsemiseks läbima kolm äärmiselt rasket vooru.

Flamingo (61) tunnistas, et tuleproovi nõiad üritasid saates teineteist kõikide vahenditega segada ja takistada ning seetõttu kaitseski ta seal ennast ja oma võimed musta maskiga. Tema teiseks abivahendiks oli must kepp. Flamingo oli tõepoolest sarja ajaloo üks kõige salapärasemaid osalisi. Kes ta täpselt on, kust ta tuleb jääb saladuseks kuni saatesarja lõpuni, mille suurejooneline finaal toimub TV3s 21. novembri õhtul.

Vaata saadet "Puuduta mind" ÕL veebis ja FBs igal neljapäeval kell 18

Kõiki saateid on võimalik kuulata ja alla laadida hiljem ka Soundcloud'ist SIIT!

"Puuduta mind" saade - Kollane maag Flamingo Foto: Robin Roots